Import z Chin, gdzie poczytać ?

Import z Chin, gdzie poczytać ?

Mam pytanie do osób, jakie zajmowały się lub trudnią importem towarów z Chin. Czy jest to w ogóle opłacalne, czy da się zacząć w pojedynkę i czy zaczynać. Piszcie, jak coś wiecie. Z góry dzięki :)

alibabuś45

Posty: 6

 
Niekiedy samego bierze mnie chęć na zarabianie przez internet. Szczególnie jak czytam o tym, że ludziom się udaje i w końcu robią sami na siebie. Ja jednak nie wiem w co wejść, żeby się kręciło.

hyzio

Posty: 6

 
Świetna pomoc, bo w sieci trudno znaleźć w jednym miejscu tak sporo rzetelnej wiedzy na temat handlu z Chinami. Sam nie wiem, czy przypadkiem nie zacznę się w tym obracać. Jak patrzę na możliwości zarobkowe w tak krótkim czasie to naprawdę widzę, że to spoko inwestycja. Ale wiedza to podstawa, więc ebook warto dokładnie zgłębić.

dyduś23

Posty: 7

 
Jestem po jednej nieudanej próbie :( Być może zabrakło mi wsparcia i pomocy od kogoś, kto siedzi w temacie handlu z Chinami. Może spróbuję raz jeszcze. Chciałam zarabiać sama na siebie, może w końcu się uda.

omen100

Posty: 12

 
To niezmiernie rzetelny spis informacji o wszystkim co należy wiedzieć w temacie importu z Chin, cło, vat, kontrahenci http://alibaba-ebook.pl. Rzeczywiście polecam, gdyby nie ten sprawdzony ebook, raczej trudno byłoby mi zacząć.

syrena88

Posty: 12

 
Sprawdzona wiedza, więc można kupić. Nikt dokładnie za darmo nie wytłumaczy ci wszystkich kruczków prawnych odnośnie handlu z Chinami. Można uczyć się na własnej skórze, ale nie do końca fajnie jest tracić, żeby dopiero z czasem zacząć zarabiać :) Chyba kupię ten ebook

mirekp2005

Posty: 13

 
Sprawdzona wiedza, więc można nabyć. Nikt dokładnie za darmo nie wytłumaczy ci wszystkich kruczków prawnych odnośnie handlu z Chinami. Można uczyć się na swojej skórze, ale nie do końca fajnie jest tracić, żeby dopiero z czasami zacząć zarabiać :) Chyba kupię ten ebook

Wariat

Posty: 9