Akcesoria GIVI, polecicie??

Akcesoria GIVI, polecicie??

Witam serdecznie. Niedawno sprzedawca w sklepie podpowiedział mi, że potrzebne mi jest oparcie kufra GIVI. Jakie wybrać?

czesiek00

Posty: 11

 
Nigdy nie zastanawiałem się czy jest mi konieczne oparcie kufra GVI, bowiem zawsze podróżowałem sam. Z drugiej strony taki kupowanie wydaje mi się zasadny, gdy podróżujemy z kimś. Pożądane byłoby zadbać także o jego bezpieczeństwo (kask), jak i komfort jazdy, czyli odpowiednie oparcie ulokowane na kufrze.

Damiano

Posty: 20

 
Większość motocyklistów interesują akcesoria GIVI.

Nie jestem odosobnionym przypadkiem, który kupuje je regularnie. Do gustu przypadł mi przede wszystkim sklep http://www.motor-sklep.pl/akcesoria-do-kufrow-c-456_474.html, w którym wybór jest spory, a akcesoria wysokiej jakości. Za każdym razem odwiedzam ich stronę, gdy odnotowuję nagły przypływ gotówki :)

innaret

Posty: 12

 
Z mojej perspektywy mogę polecić osłony silnika GIVI, które możecie kupić w Internecie. Tą drogą otrzymacie zdecydowanie najtańsze produkty, pomimo tego, iż dodatkowo trzeba będzie pokryć koszty wysyłki. Mi udało się zdobyć osłonę silnika tańszą o blisko 100 złotych, co pozwala stwierdzić, że się opłacało.

R1P

Posty: 14

 
Z moich obserwacji wynika, że niezmiernie niewielu klientów nie decyduje się na to, aby kupić sprawdzone osłony silnika GIVI.

Potrafią one chronić silnik z obu stron, a nieprzewidziany wypadek może nie skutkować niezmiernie dotkliwymi konsekwencjami pomijając kilka rys na naszym motorze. Dla mnie osłona silnika to obowiązkowe akcesorium motocykla.

TeS

Posty: 17

 
Niedawno przedmiotem mojego zainteresowania stawał się stelaż kufra centralnego GIVI. Szybko zorientowałem się, iż to wydatek rzędu 400 pln, a po odszukaniu najlepszego sklepu internetowego zrealizowałem zakup.

Przyznam szczerze, iż jestem bardzo zadowolony.

Kolekcjoner

Posty: 30

 
Za każdym razem, gdy ktoś kupuje kufer motocyklowy musi najpierw zastanowić się nad tym, aby zakup poprzedziła płyta pod kufer GIVI.

Wybór wydaje się bezproblemowy w szczególności, gdy trafimy do sklepu, w jakim sprzedawca udzieli nam doświadczonej pomocy.

Franuś

Posty: 11

 
Akcesoria GIVI zawsze mnie interesowały, niemniej jednak przeważnie brakowało mi pieniędzy na ich kupowanie. Teraz stoję nieco lepiej finansowo i między innymi dzięki Waszym poradom mam nadzieję, iż uda mi się zrealizować kilka ciekawych zakupów. Każdy z nich zamierzam zrecenzować na łamach tego forum, abyście mogli zweryfikować swoją opinię o poniektórych akcesoriach :)

StaryChemik

Posty: 7

 
Jestem świeżo upieczonym posiadaczem stelażu do kufra centralnego GIVI, który muszę faktycznie pochwalić. To solidne rozwiązanie, które na rynku dostępne jest zarówno w wersji właściwej dla kufrów korzystających z systemu Monokey, jak i Monolock. Druga sprawa to fakt, iż wydałem poniżej 400 złotych :)

Yab

Posty: 18

 
Oczekiwania względem produktu, jakim jest owiewka GIVI są na ogół niewielkie. Dopiero po jej zamontowaniu posiadacze motocykli mogą odnotować naprawdę sporą różnicę, jeśli chodzi o komfort podróży, która zdecydowanie szybuje w górę. Polecam to sprawdzić na własnym przykładzie, bo większość osób nie chce uwierzyć na słowo, a to naprawdę 100% racji.

Hoteowo24h

Posty: 15