Wyposażenie myjni samochodowych

Wyposażenie myjni samochodowych

Poszukuję jakiegoś mechanizmu sprzątającego działającego pod wysokim ciśnieniem, żeby szybko usuwać masowe zabrudzenia, np. z samochodu. Czy macie coś ciekawego?

Damiano

Posty: 22

 
Im bardziej wygodny sprzęt czyszczący, tym lepiej. Ja mam problemy z kręgosłupem i wybieram tylko te z dużymi uchwytami, najlepiej półautomatyczne. Do ogrodu obowiązkowo myjka ciśnieniowa.

zooazool

Posty: 24

 
Jak kupisz sobie odkurzacz piorący to unikniesz później ręcznych prac, a o to chyba zawsze wszystkim chodzi?

jajosz12

Posty: 38

 
Mam firmę sprzątającą i przeszedłem zestaw szkoleń odnośnie doboru sprzętu w www.asc-pro.pl. Współpracuję z nimi do tej pory. Mają najlepsze na rynku rozwiązania, a ja nie mam problemów, żeby szybko zdobyć klientów. Mnóstwo firm teraz korzysta z outsourcingu usług sprzątających.

Wwalczuś

Posty: 25

 
Mamy w domu małe dziecko i praktycznie wszędzie wykładzinę. Taki brud był, że wstyd znajomych zaprosić. Zainwestowaliśmy rodzinnie w odkurzacz piorący i problem się sam rozwiązał. W ogóle poświęcam teraz mniej czasu na porządki.

Luzik :)

Sebus23

Posty: 24

 
Dobry biznes z tymi maszynami czyszczącymi. Słyszałem, że dobra sprzątaczka z kwalifikacjami do obsługi specjalistycznych urządzeń tej klasy zarabia grubo powyżej pięciu tysięcy euro.

Prawda to? Już zaczynam głupieć, co się dzieje ;)

Imbirrr4

Posty: 27

 
Moim zdaniem nie opłaca się inwestować we własne maszyny czyszczące, ale je od czasu do czasu wynająć, bo masz dostęp do najlepszej technologii.

kevin888

Posty: 37

 
Czystość mówi dużo o wizerunku. Jak masz zasyfiony biznes to co myśli o tobie klient? My w firmie inwestujemy w wysokociśnieniowe rozwiązania. Musisz jednak wiedzieć, jakie powierzchnie brudzą się najczęściej. Co z tego, że kupisz szorowarkę, skoro ona nadaje się tylko do określonych zadań.

Kilka maszyn to minimum, niestety.

Luutor

Posty: 28

 
Jak kupujesz odkurzacz to najważniejszy wskaźnik dotyczy jego mocy. Stawiaj na minimum kilka trybów czyszczenia. Mogę od siebie polecić markę karcher. Mają dobre ceny, a jakość potężna. Mam ręczny odkurzacz w samochodzie i śmigam w czystości, zawsze.

Damianek34

Posty: 35

 
Jako facet mogę ci polecić myjkę ciśnieniową. Ma długi kabel i praktycznie każde zabrudzenie na zewnątrz budynku wyczyścisz. Ja stosuję od lat w ogrodzie. Wyczyścisz tym ogrodzenia, samochód, chodnik. Skuteczność zależy od strumienia wody.

Limoneczek

Posty: 18