siatka na kontener, tani sklep ?

siatka na kontener, tani sklep ?

Mam pytanie o siatkę na kontener i siatkę do owinięcia i przeniesienia ładunku. Jakie parametry byście polecali i jaki materiał. Musi być konkretnie solidna siatka.

Jacuś

Posty: 2

 
Jak chcesz kupić dobrej jakości siatkę na kontener, to zerknij na tę stronę https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Sam tu kupowałem. Siatka idealnie sprawdza się w transporcie do zabezpieczenia.

56_2014

Posty: 22

 
Możesz nabyć polipropylenowe siatki na kontenery. Są trwałe. Nie uszkadzają się nawet przy codziennym użytkowaniu. Takie przydadzą się, gdybyś chciał przenosić jakieś trudne towary. Polecam.

QQrydza

Posty: 27

 
Jeżeli już miałbym się decydować, to na pewno nabędę najgrubszą siatkę na kontener. Potrzebuję solidnego rozwiązania, albowiem w planach będzie transport rzeczywiście różnorodnych przedmiotów. Będę materiały budowlane, lecz też gruz. Nie chciałbym, żeby taka siatka zepsuła się po paru razach użytkowania. Właśnie zatem pytam i szukam info.

omen100

Posty: 12

 
Jak wybierzesz polipropylenowe siatki do kontenerów możesz mieć pewność, że się sprawdzą bez różnicy na porę roku. Nawet w śnieg mogą stać kontenery zabezpieczone w ten sposób. Poza tym masz jeszcze różne grubości siatek. Wybierz sobie taką, żeby ci się przydała do rożnych celów na przykład do noszenia towarów.

hubertus

Posty: 5

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

kondziu

Posty: 4

 
Ja też skorzystam z opinii o siatkach do kontenerów, bo sam muszę znaleźć jakiś stosowny sposób na zabezpieczenie. Może są jakieś jeszcze różne sposoby? Poszukuję, czytam i zastanawiam się, bo nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Z tego co widziałem, mamy na naszym rynku kilku dobrych producentów.

edward00

Posty: 14

 
Ja też chwalę ten sposób zabezpieczenia w transporcie. Jestem zadowolony, bo nie muszę dokupywać niczego dodatkowego. Siatki do kontenerów są bardzo dobrej jakości. Trwał i odporne na większość czynników zewnętrznych.

wiesław11

Posty: 5

 
Nie bardzo wiem. Te siatki są już w konkretnych rozmiarach? Chodzi mi o siatkę na kontener. Chyba zdecyduję się na zakup, bo innego rozwiązania raczej nie ma. Zależy mi na jakości, trwałości, żeby to nie był zakup na chwilę. Jak coś wiecie, dajcie znać. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

beata77

Posty: 7

 
Super sprawa. Pytałem i dowiadywałem się, że siatki na kontenery z polipropylenu nie zniszczą się od substancji chemicznych. Piszę, albowiem ktoś tu pytał, a ja same takiego zabezpieczenia potrzebowałem :D

francoo_00

Posty: 9