Dotacje dla firm, gdzie warto ?

Dotacje dla firm, gdzie warto ?

Interesują mnie dotacje unijne na budowę hal produkcyjnych magazynowych. Ktoś coś wie dokładnie które programy, dajcie znać. Chyba iż może polecacie jakąś firmę od kompleksowej pomocy.

dermuster

Posty: 3

 
Polecam ich w ramach dotacji unijnych we wrocławiu http://eskel.pl. Szczerze to bardzo rzetelna firma, która pomogła mi uzyskać dobre fundusze na start.

damian

Posty: 10

 
Na takie spotkania traci się ogromnie dużo czasu, ale to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z profesjonalnym doradztwem. Teraz jest ich po prostu mnóstwo i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

Vez

Posty: 19

 
Nie do końca byłem przekonany co do firm konsultingowych, niemniej jednak nie udało mi się na własną rękę zdobyć dotacji unijnych :( w zeszłym roku. Teraz też planuję właśnie skorzystać z jakiejś profesjonalnej pomocy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, iż nie będą to stracone pieniądze.

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Jak znajdziesz dobrą firmę doradczą to na pewno postara się taka do skuteczność. Ale też wiem od znajomych, którzy starali się o dotacje dla firm, że z takimi doradcami bywa różnie. Najistotniejsze to dobrze znaleźć. Trzeba więc dokładnie firmę przefiltrować w zakresie jej doświadczenia na tym polu :D

matek562

Posty: 9

 
W kwestii dotacji dla firm odnalazłem wyborną firmę, jaka oferuje bezpłatne wstępne konsultacje. Dzięki nim dowiedziałem się niesłychanie mnóstwo o programach. Można w ten sposób zacząć, albowiem wiedza jest niesłychanie znacząca.

Wraczki333

Posty: 3

 
Ja trafiłem na dobrego usługodawcę w tej branży. Można powiedzieć, że dotacje unijne dla zielonej góry rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zdecydowałem się, albowiem wiem, że konkurencja nie śpi. Mam nadzieję, że do końca doprowadzą mnie jak się należy. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz to prawda, że trzeba dokładnie sprawdzić taką firmę.

NanoPIK

Posty: 18