Skąd brać towar, aby zarobić ?

Skąd brać towar, aby zarobić ?

Dzień dobry!

Szukam firmy, jaka zajmuję się transportowaniem rzeczy z zagranicy, liczę niezmiernie na wszą pomoc. Jeśli z jakiejś korzystać bądź słyszeliście o takowej to się podzielcie informacjami. Posiadam sklepik z odzieżą i niezmiernie pilnie żądam transportu z chin.

Chiny12

Posty: 31

 
W odpowiedzi na wasze pytania chciałbym wam przedstawić wam ofertę pewnej firmy, jakiej według mnie można polecić każde zlecenie. Mianowicie chodzi mi o firmę http://www.e-import.pl jest ona najlepsza i najpopularniejsza jeśli chodzi o rynek transportowy, posiada ona gigantyczne grono zadowolonych klientów.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Tallulah32

Posty: 33

 
Witam!

Jeżeli znacie godną polecenia firmę transportową to podzielcie się nią ze mną , gdyż od dłuższego czasu poszukuję znakomitej dla mnie firmy i jeszcze na takową nie trafiłem. Niezwykle mi zależy na okresie więc proszę o informacje jak najszybciej, pozdrawiam i dziękuję z góry za fatygę.

kwiat_r151

Posty: 30

 
Hej!

Poszukuje porządnej firmy transportowej, jaka jest w stanie przewieźć towary z odległych krajów dla mojej firmy, jeżeli ma ktoś namiary na tego typu firmę lub posiadaj jakieś informacje na dany temat proszę o kontakt.

viencek

Posty: 41

 
Dzień dobry, nie korzystałam z usług firmy transportowej natomiast słyszałam o firmie http://www.e-import.pl/zakupy-na-aliexpress/ nie wiem jak prosperuje i jak dba o klientów słyszałam jedynie, że jest bardzo popularna na rynku transportowym zaś to może świadczyć o tym, że jest bardzo dobra aczkolwiek nie wiem na sto procent, miłego dnia życzę i pozdrawiam.

PPaleH

Posty: 35

 
Dzień dobry!

Prowadzę własną działalność gospodarcza i od paru lat sprowadzam przeróżnego rodzaju towary z różnorodnych krajów a z reguły z Chin. Jest dużo firm zajmujący się tym, niemniej jednak jedynie z jedna współpracuję na stałe, ponieważ jest najlepsza na rynku i nigdy nie zawodzi http://www.e-import.pl/zakupy-na-aliexpress/ to jedyna tego typu propozycja z której warto korzystać.

Budowlanic23

Posty: 23

 
Cześć!

Kilkukrotnie korzystałem z oferty tego typu firm natomiast nie znalazłem żadnej, jaka spełniłaby moje oczekiwania. Może ma ktoś już doświadczenie dotyczące współpracy z firmą przewozową i zechciałby się podzielić z nami swoją godną polecenia firmą transportową?

NEO-MAxi34

Posty: 41