Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie, gdzie szukac

Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie, gdzie szukac

Witajcie!

Jak pewnie jeden z milionów młodych ludzi zabieram się za złożenie wniosku o kredyt na mieszkanie...Trochę się boję, dlatego szukam wszelkich porad związanych z hipoteką i rankingów ofert.

Gdzie takie znaleźć?

Piotr_21

Posty: 21

 
Mnie przycisnęło finansowo, jak dzieci poszły na studia...to jest dopiero wydatek. Opłacić im mieszkanie, życie i jeszcze samemu wyżyć :P Bez kredytu byłoby ciężko.

NanoPIK

Posty: 18

 
Mam taką poradę dla ludzi, którzy biorą kredyty na większe sumy – inwestujcie w ubezpieczenie. Wiem, że wielu moich znajomych nie wzięło sobie takiego zabezpieczenia i kilku z nich się nacięło na tym. Wiadomo są sytuacje losowe, których nie można przewidzieć i wówczas polisa jest jak znalazł.

artoor

Posty: 16

 
Ja wziąłem kredyt na sto tysięcy...mieszkaniowy oczywiście i tak już spłacam sobie ósmy rok...Jakoś to idzie, na szczęście mam stabilizację w pracy, więc nie ma problemu, żeby regularnie wpłacać raty. Wybrałem system z równymi ratami i takie coś polecam.

Saren77

Posty: 18

 
Warto korzystać z internetowych porównywarek, dają duże rozeznanie w krajowej ofercie. Ja na przykład odwiedzam serwis http://www.digitalmoney.pl, bo jest wyjątkowo przejrzysty na tle pozostałych. Wystarczy wklepać wysokość kredytu/pożyczki, okres kredytowania i miasto, żeby zapoznać się z dostępnymi ofertami.

Szukamdropa

Posty: 40

 
U mnie w Sosnowcu to jest w ogóle cała ulica bankowa. Na jednej ulicy można znaleźć jakieś dziesięć różnych firm bankowych...A jeszcze niedawno był jeden bank tam :D

HamLitek

Posty: 22