poradniki o technologii, znacie ?

poradniki o technologii, znacie ?

Liczę na waszą pomoc. Przygotowuję plan remontu :) Mam nadzieję, że uda mi się wykonać go samodzielnie. Szukam artykułów o domu. Dokładnie wskazówek dotyczących stylizacji itd. :D

piet

Posty: 2

 
Widzę, że polecacie sporo fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu znaleźć coś naprawdę ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najniezwyklej interesują mnie poradniki o technologii.

TeS

Posty: 15

 
Niektóre artykuły o marketingu są trafione w moje potrzeby, lecz te naprawdę muszą być pisane przez ekspertów. Myślę, iż Internet jest całkiem sporym obszarem i raczej nie będziesz mieć żadnych problemów ze odnalezieniem porad, których szukasz. Trzeba jednak trafić na dobrą stronkę. Czytaj tylko rzetelne porady :)

Gucio

Posty: 3

 
Ten portal lifestylowy uważam za całkiem spoko http://citymag.pl/akcesoria-do-huawei/. Znajdziesz tam też wiele fajnych artykułów w dziedzinie technologii, czego właśnie szukasz. Życzę miłej lektury.

Yuri20

Posty: 12

 
Na którym? Pisz, albowiem mnie też wzięło na zdrowy tryb życia. Dzięki temu, że udało mi się schudnąć 5 kg, zaczęłam wierzyć w siebie i w to, co kiedyś było dla mnie wręcz niemożliwe. Lubię czytać artykuły o domu, o zdrowiu i ćwiczeniach.

Gosienka54

Posty: 12

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

Klakierek56

Posty: 5

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla własnej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic ciężkiego i dlatego szukam rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

SZczecinek23

Posty: 9