siatki asekuracyjne, znacie ?

siatki asekuracyjne, znacie ?

Jaką siatkę na rusztowanie polecacie? Chodzi mi o materiał, albowiem są różne zdania, a mnie zależy na czymś optymalni trwałym. Może znacie jakiś sprawdzony sklep?

Mord

Posty: 3

 
Ogólnie PP jest dobrym tworzywem, jeżeli bierzemy pod uwagę eksploatację zabezpieczeń na budowach. Siatki na budowę można kupić o różnej wielkości oczek i świetnie dopasować pod kątem konkretnych potrzeb. U nas też się sprawdza. Nie zmienialiśmy siatek już od kilku lat, ponieważ ich stan jest ciągle ok :)

czdeRRR

Posty: 10

 
Tu kupowaliśmy ogrodzenie boiska w szkole https://fulo.pl/71-ogrodzenie-boiska-szkola. Ceny są w porządku, a co do jakości też nie da się przyczepić. Wszystko w jednym miejscu. Polecam.

Wielki Duch

Posty: 13

 
Najważniejsza to najlepsza jakość i to na lata, więc jak będziemy się decydować to na bank w jakimś renomowanym sklepie z siatkami dekarskimi. Widzę, że na naszym polskim rynku nie brakuje dobrych propozycji.

szabloniki

Posty: 15

 
Zdecydowanie lepiej wybrać usługi z montażem ogrodzenia boiska do piłki nożnej. To bardzo ważne, żeby była najlepsza jakość wykonania, ale przede wszystkim optymalne bezpieczeństwo dla osób użytkujących. Wybraliśmy kompleksową ofertę i polecamy wszystkim zrobić tak samo. Usługi tego rodzaju są ekspresowe.

Julian

Posty: 6

 
Zamówiliśmy ekipę, albowiem w naszym wypadku chodziło o wysokie ogrodzenie boiska do piłki nożnej. Niewątpliwie można samemu, bo możesz podpytać w sklepie o wszystko, natomiast trzeba mieć sprzęt właściwy. Według mnie opłaca się zamówić ekipę, jaka zrobi to profesjonalnie.

Piotrek.P

Posty: 19