Gdzie kupujecie pieluszki ekologiczne

Gdzie kupujecie pieluszki ekologiczne

Witam wszystkich.

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko i nie wiem czy kupić pieluszki jednorazowe czy wielorazowe. Miał ktoś podobny problem do mnie? Jeżeli tak to proszę o pomoc już „doświadczonych” matek.

Czekam na odpowiedzi.

QQrydza

Posty: 28

 
Cześć.

Korzystałam z usług wielu sklepów ponieważ szukałam dla mojego dziecka najlepszych pieluszek. Na początku ciężko było mi podjąć decyzję, kupiłam wiele pieluch które nie nadawały się tak naprawdę do niczego. Dopóki nie trafiłam na wielorazowe pieluszki z firmy swiatpieluch.pl.

Serdecznie polecam.

Klarawaw3

Posty: 30

 
Cześć.

Moja przyjaciółka już od dłuższego czasu „walczyła” z problemem kupna pożądanych pieluszek dla swoich dzieci. Urodziły jej się bliźniaki i widać, że są dla niej najważniejsze na świecie. Nie wiem co jej doradzić odnośnie pieluszek. Czy wielorazowe z firmy http://swiatpieluch.pl są ok?

FOTOhihi

Posty: 32

 
Witam wszystkich.

Tak jak kolega wyżej ja również częstokroć zmagam się z tego typu uciążliwymi pytaniami. Mam również 20 lat i nie wiem czasami co doradzić własnej dziewczynie w takich chwilach. Dużo o pieluszkach czytałem na stronie http://swiatpieluch.pl Uważacie ze ta strona jest warta zwrócenia jakiejkolwiek uwagi?

Ventooo1

Posty: 24

 
Hej.

Czy ktoś ma podobny problem do mnie? Jest tak wiele firm oferujących różnego rodzaju pieluszki dla dziecka. Dosyć, że firm jest wiele to na dodatek rodzajów pieluszek również jest niesłychanie sporo. Ktoś umiałby mi pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Czy pieluszki wielorazowe z firmy http://swiatpieluch.pl są Waszym zdaniem ok?

Pomocy.

Abaddon616

Posty: 23

 
Hej.

Od niedawna tak jaki Pani wyżej mam córeczkę. Nie wiem które pieluszki dla Niej będą najlepsze. Również zależy mi na jej szczęściu od najmłodszych lat i nie chciałabym aby przeszkadzały jej one na przykład w spaniu. Gdzie mogę zakupić najlepsze pieluszki dla dziecka? Kochani pomóżcie bowiem nie wiem co robić.

Fiflek

Posty: 27

 
Hej.

Od zawsze marzyłam aby moje dziecko miała wszystko to co najlepsze. Chciałam od dzieciństwa dbać o jego szczęście i ciągle widzieć uśmiech na jego twarzy. Wobec tego wiem, iż pieluszki z firmy swiatpieluch.pl pomogły mi to osiągnąć.

Serdecznie wszystkim polecam.

eGoogle

Posty: 21