Czy istnieje strona dla inwestorów?

Czy istnieje strona dla inwestorów?

Zawsze mnie śmieszą te reklamy lokat w telewizji. Nie wiem ile trzeba mieć pieniędzy, żeby odsetki z lokaty naprawdę były zadowalające – chyba miliony. Co zrobić z takimi środkami jak 50 tysięcy złotych, żeby zacząć na nich zarabiać? Macie sprawdzone strategie?

HKrokiew

Posty: 34

 
Hmm...a co myślisz o pożyczkach społecznościowych?? Po angielsku nazywa się to – social lending. Powiem Ci, iż jakiś czas temu troszkę się w to bawiłem no i nie było źle. Wbrew pozorom jest to naprawdę bezpieczna opcja. Ty dajesz komuś kasę na procent, ta osoba spłaca ot tak zarabiasz. Może takie coś ci się spodoba.

Pozdrawiam.

Nikuś32

Posty: 29

 
Ostatnio odkryłem całkiem fajny pomysł na inwestowanie. Nie trzeba mieć nawet dużego kapitału, wystarczy troszkę tysiaków na zbyciu. Chodzi mi o pożyczki. Udzielam pożyczek na procent więc zarabiam. W obsłudze transakcji pomaga serwis klub-inwestorow.pl. Bardzo sprawnie działają, ludzie godni zaufania. Spłata jest systematycznie przelewana na konto, a procent konkurencyjny.

leeoon

Posty: 28

 
Dobre inwestycje?

Nie mam pomysłów :) Zawsze jest jakieś ryzyko, lecz wiadomo wszystko zależy od rozeznania oraz wiedzy. Trzeba po prostu znać mechanizmy, które rządzą rynkiem. Tak bez wiedzy teoretycznej to bym się nie pchał w jakieś fundusze oraz giełdy.

Robuś

Posty: 30

 
Moim zdaniem, dzisiaj bardzo dobrze w kraju rozwijają się pożyczki pozabankowe. W Anglii no i w ogóle na zachodzie już wiele osób inwestuje w ten sektor. Ja korzystałem ze strony klub-inwestorow.pl, bo proponuje pełną obsługę, wysokie oprocentowanie jak również bezpieczeństwo. Zajmują się także windykacjami, więc obsługa konkretna.

Należałoby spróbować tutaj.

Wwalczuś

Posty: 25

 
Z takich fajniejszych opcji inwestycyjnych to chciałbym polecić stronę klub-inwestorow.pl. Oni zajmują się pożyczkami pozabankowymi. Tam masz wszystko konkretnie rozpisane. Można sobie sprawdzić jaki będzie zysk przy wkładzie np. 1000 pln. Oferują pełną obsługę, w tym windykację należności. Mnie się na serio dobrze z tej formy inwestowania korzysta. Zysk zdecydowanie większy niż na lokacie.

Bernatsti

Posty: 38

 
Ja tam jestem też zdania, że lokaty to mega biedny pomysł, jeżeli chodzi o inwestycje. Miałem kilka lokat niestety wszystkie niesłychanie mizernie oprocentowane. Także bym chętnie rozejrzał się za czymś bardziej zyskownym, bo fundusze mam całkiem perspektywiczne – moim zdaniem.

Pozdrawiam!

MagikP322

Posty: 40

 
Słyszałem cośtam o kursach dla inwestorów. To jest dobra opcja. Dzięki takim warsztatom można poznać prawa rynku a także na własną rękę zarządzać swoim kapitałem. Wbrew pozorom nie są to takie trudne rzeczy jak się coś skubnie temat. Obecnie są specjalne platformy inwestycyjne w necie, dzięki nim wygodnie, online można sobie pomnażać środki.

Siwek

Posty: 24