poradniki o technologii, polecicie ?

poradniki o technologii, polecicie ?

Gdzie najczęściej czytacie artykuły o domu? Chodzi mi porady typu, jak urządzić salon, jakie meble wybrać? Może macie jakiś swój ulubiony blog? Chętnie się zapoznam i dam znać.

oooo_ooo

Posty: 1

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/kosmetyki-z-kolagenem/. Ostatni projekt, nad jakim pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo znalazłem tutaj sporo ciekawych porad w dużo kategoriach. Polecam zbadać osobiście :)

Alfonsik5

Posty: 3

 
Dobry portal lifestylowy ma to do siebie, iż odnajdziesz na stronie wiele interesujących wpisów. To naprawdę sprawdzona pomoc w domu, przy dzieciach, lecz też, żeby wybrać na przykład porządnej klasy telewizor czy meble do salonu. Poradniki są najniezwyklej okej i za to właśnie cenię Internet. Nie muszę kupować gazet ;)

Yuri20

Posty: 14

 
Nie pisz głupot. Jest sporo ciekawych poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Niekiedy jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 8

 
Nie pisz głupot. Jest sporo interesujących poradników o technologii. Mój syn wiecznie coś ciekawego wynajduje i opowiada. Nieraz jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Kristyna

Posty: 7

 
Tak poradniki o domu, to kapitalna sprawa. Szukam takich zwyczajnie, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

Yuri20

Posty: 9

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

Pyszności2

Posty: 5

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

sertus34

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś wykwalifikowany doradca? Czasem trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Chociażby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

tigra32

Posty: 8

 
Jak odszukasz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak właściwej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, iż sklep tak prędko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

Jasio234

Posty: 5