Far cry primal pobierz, polecicie coś?

Far cry primal pobierz, polecicie coś?

Gdzie znajdę rise of the tomb raider do pobrania zależy mi na szybkim ściągnięciu gry bez motania się w jakieś dodatkowe pliki. Jakiś rzetelny serwis by się przydał.

Wojciech24

Posty: 7

 
Brakuje nam dobrych stron, gdzie można ściągnąć pełne wersje gier bez żadnej lipy. Wszędzie jest syf, musisz podawać swoje dane, zamęczają cię później reklamą, albo co najgorzej smsami specjalnymi płatnymi oczywiście. A mnie chodziło o prostą sprawę. Dlatego też polecam ten serwis i rise of the tomb raider download

api12

Posty: 9

 
Odszukałem tylko u nich hitman 2016 do pobrania i dziwię się dlaczego nie ma gdzie indziej. Tu jest dostępna pełna wersja. Piszą, iż mają gry, których nie udostępnia jeszcze żaden inny portal więc faktycznie tak jest, mają goście wyłączność, należałoby więc korzystać z serwisu i tyle:-)

olbrzym88

Posty: 15

 
Nareszcie czuję się usatysfakcjonowany propozycją serwisu z grami. Tutaj ściągnąłem rocket league. Ogólnie do pobrania masa innych nowych gierek, a wszystkie działają jak należy:) Serwis jak najbardziej wszystkim polecam.

kryzys

Posty: 18

 
Polecam ten serwis i rise of the tomb raider download z tej stronki jest prosty, gra działa http://pobierzgry24.pl/rise-of-the-tomb-raider-download-pelna-wersja-pc/.

Marioleczka

Posty: 12

 
Witam i od razu polecam far cry primal do pobrania również z tego portalu. To jeden z najlepszych z grami obecnie. Zawsze mają coś przed niekiedy i zupełnie za darmo. Dopiero nie tak dawno natknąłem się na to miejsce, dlatego teraz każdemu polecam, bowiem jest co polecać:)

trybgon77

Posty: 16

 
No tak rise of the tomb raider download można ściągnąć już niemal wszędzie tylko w większości serwisów z marnym skutkiem dla gracza, a po to ściągamy, żeby grać, a nie żeby ściągnąć jeszcze z setką syfu.

Trener

Posty: 14

 
W większości serwisów z grami tak bezproblemowo i szybko nie jest, często też gry nie działają jak trzeba. Tutaj ściągnąłem hitman 2016 Jeśli chodzi o download to poszło gładko, gra się załadowała i jak na razie nie mam kłopotów.

edyta123

Posty: 14

 
To dziw, iż ogóle mają hitman 2016 , na download liczyłem gdzieś koło połowy roku:) Fajnie, iż jest takie rzetelne miejsce, ciekawe tylko, czy nic się nie popsuje na przestrzeni ich starania:)

CAUCHETWERE

Posty: 21