Gry do pobrania za darmo, pomocy

Gry do pobrania za darmo, pomocy

Witam. Czym się kierować szukając strony zawierającej darmowe gry do pobrania? Na co zwrócić szczególną uwagę?

michas901

Posty: 16

 
Hej. Na pewno ludzie mają wiedzę o takich adresach ale dziś widać ze Malo kto chce się dzielić takimi sprawdzonymi adresami. Zresztą jak ktoś ma taki sprawdzony adres to już raczenie wchodzi niestety na to forum.

Opirettt

Posty: 28

 
Witam. zastanawiam się czy zezwalać mojej córce która ma dwanaście lat na gry komputerowe, czy to nie za wcześnie żeby samodzielnie korzystała z takich aplikacji?

Co wy o tym sądzicie? Może ja nadopiekuńcza jestem?

Eukalipto

Posty: 36

 
Cześć. Ja właśnie tez bardzo długo szukam dobrej strony. Dlatego też weszłam na to forum bo liczyłam na jakieś konkretne dobre podpowiedzi. Może niech ktoś w końcu da adres takiej fajnej strony z grami.

szabloniki

Posty: 19

 
Hej.

Ależ dziś to szanse są nieograniczone. Przecież każdy ma w domu komputer z dostępem do Internetu a to pozwala na negocjacje z ludźmi z całego świata. Ja lubię sobie też niekiedy zagrać w jaką dobrą grę komputerową.

Piotr_21

Posty: 25

 
Dzień dobry. Czytając wasze wypowiedzi powiem wam że się bardzo ale to bardzo myślicie. Żeby zagrać w dobrą grę nie trzeba chodzić żeby ją kupować no i oczywiście nie trzeba na nią wydawać pieniędzy. Ja się bardzo dobrze bawię jak gram w gry ze strony internetowej. Dzięki temu że kliknęłam w link http://grydopobraniazafree.pl nie mam dziś żądnego problemu by bardzo miło spędzać wolny czas.

eef12

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Ciekawą stronę internetową proponującą takie formy rozrywki dość trudno znaleźć. Większa część z nich jest po prostu mocno przereklamowana. Przekonałam się już o tym niejednokrotnie. Uważajcie jak szukacie.

Saren77

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Ciekawą stronę internetową proponującą takie formy rozrywki dość trudno znaleźć. Większość z nich jest po prostu mocno przereklamowana. Przekonałam się już o tym niejednokrotnie. Uważajcie jak szukacie.

saradonin

Posty: 35

 
Witam. nie ma żadnego problemu z nawiązywaniem kontaktów z nowymi osobami poprzez Internet. Zarówno gry komputerowe tam się spokojnie znajdzie i można dzięki temu bardzo dobrze się bawić.

Fifczak90

Posty: 20