darmowe gry online, poleci ktoś ?

darmowe gry online, poleci ktoś ?

Czy pozwalacie swoim dzieciom grać w gry? Jak to u was wygląda? Możecie zarówno polecić mi strony internetowe, na której znajdę gry dla dzieci.

Dziadek

Posty: 3

 
A ktoś z was lubi strategiczne gry? Ja uwielbiam, tylko nie mogę nic znaleźć strony z grami za darmo. Jak macie coś konkretnego to proszę, podrzućcie mi linka. Będę bardzo wdzięczny.

Klara323

Posty: 6

 
Niezwykle fajna stronkę podałaś, polecę ją mojej córce. W wielu przypadkach marudzi, iż więce darmowych gier online jest dla chłopców na stronie, z której ona korzysta.

namok

Posty: 15

 
A ktoś z was lubi strategiczne gry? Ja uwielbiam, tylko nie mogę nic znaleźć strony z grami za darmo. Jak macie coś konkretnego to proszę, podrzućcie mi linka. Będę niezwykle wdzięczny.

Tadzin

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o gry dla dzieci to polecam tą stronkę https://ogramy.pl. Znalazłam ją kiedyś przez przypadek. Gry są wszystkie darmowe i nie trzeba się rejestrować, aby grać.

NocnyB

Posty: 3

 
Rzeczywiście korzystają moje dzieci z tej strony. Cały czas są tam dodawane nowe darmowe gry online.

Mmatckhew

Posty: 7

 
Niektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba trochę pomyśleć.

elusia

Posty: 7

 
Pamiętam, jak grałem w gry online za dzieciaka. Teraz mam dwóch synów i oni nie mogą dnia wytrzymać bez komputera.

jumju

Posty: 4

 
Ja ostatnio gram w symulację budowy lotniska. Znalazłem ją na stronie w grach za darmo. Gra mnie strasznie wkręciła i gram w nią codziennie w wolnej chwili. Jeśli interesuje Cię taka gra, to daj znać. Wyślę Ci linka.

Booss23

Posty: 5

 
Dużo jest stron w internecie z darmowymi grami online. Musisz poszukać czegoś dla siebie. Ja uwielbiam grać w gry logiczne.

Oct714

Posty: 13