Czy bilard online jest wart uwagi?

Czy bilard online jest wart uwagi?

Dzień dobry. Poszukuję zajęcia na wolny sobotni wieczór i pomyślałem żeby zagrać w jakąś ciekawą grę. Dawniej jak miałem czas chodziłem na bilard ale dziś już w okolicy nie mam klubów z tą grą.

Może ktoś poleci mi w sieci bilard online.

suprafull

Posty: 23

 
Cześć.

Nie ma co się dziwić że tak dużo z nas spędza wolne wieczory w domach. Skoro można niewielkim kosztem łączyć się z innymi osobami to dale czego by nie korzystać z takich szans.

dobryrd

Posty: 21

 
Cześć.

Nie ma co się dziwić że tak wielu z nas spędza wolne wieczory w domach. Skoro można niewielkim kosztem łączyć się z innymi osobami to dale czego by nie korzystać z takich szans.

Amino56

Posty: 16

 
Dzień dobry. Poszukuję interesującej strony z sieciowymi grami. Spędzam bardzo dużo czasu w domu i chciałbym choć czasem wolnym czasie pograć z inną osobą. Bardzo proszę o jakieś sprawdzone ciekawe namiary.

pietryn045

Posty: 34

 
Cześć.

Ja w wolnym okresie niesłychanie chętnie korzystam z Internetu. W ostatnim czasie odkryłem iż w Internecie można grać w niesłychanie ciekawe gry i to z różnymi osobami których się nie zna.

Ostatnio nawet grałem z kimś z ameryki. Internet jest najlepszy.

Damulk555

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Spędzanie wspólnie wolnego czasu na odległość jest dzisiaj jak najbardziej możliwe dzięki Internetowi, dlatego też nasze życie jest łatwiejsze i przyjemniejsze, można zagrać w grę czy też tylko spokojnie porozmawiać.

Pięknaaa12

Posty: 42

 
Hej. Zgadzam się że dzięki grą w sieci można nawiązać znajomości, ponieważ gry takie dają możliwość nie tylko grania ale także prowadzenia rozmowy. Poznane osoby są z różnych rejonów kraju i świata i sprawiają ze nieraz takie znajomości będą na bardzo długo.

Miner-ooo

Posty: 22

 
Dzień dobry. Ciężko nieraz się zebrać nawet ze znajomymi i robić coś wspólnie a Internet i gry internetowe łamią takie bariery.

Ostatnio grałem w bilard i byłem bardzo zadowolony, bo wygrałem z moim przyjacielem.

Laleczka

Posty: 24

 
Hej.

Jestem przedstawicielką raczej starszego pokolenia i się pomału uczę poznawać Internet niemniej jednak to co teraz odkryłam to mnie niesłychanie zainteresowało. Okazało się, że Internet daje olbrzymie szanse.

Dzięki niemu grałem teraz w bilard z panią mieszkającą w Australii. Dodatkowym atutem gry było to że poza grą rozmawiałyśmy i nie było żadnej bariery językowej, która byłaby w realnej rozmowie. Polecam.

Jordy123

Posty: 22

 
Hej. Ja niezwykle częstokroć korzystam z szanse zagrania z inną nawet nie znaną mi osoba. Gra jest tym niezwyklej ekscytująca skoro gram z osobą z drugiego krańca świata, która niekoniecznie mówi w tym języku co ja a mimo to się porozumiewamy.

chchiyan

Posty: 16