Dobra pizza Ostrowiec, proszę o info

Dobra pizza Ostrowiec, proszę o info

Mam zamiar zamówić kilka stolików w lokalu w najbliższy weekend i szukam taniej pizzerii w Ostrowcu. Jak coś możecie polecić, chętnie skorzystam. Bardzo dziękuję za pomoc i cenne informacje.

Julian

Posty: 6

 
ie jem często takich przysmaków, niemniej jednak burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Pożądane byłoby też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

grzes3345

Posty: 14

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

johncena67

Posty: 10

 
Nie niesłychanie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, albowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

asiunia44

Posty: 5

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, naprawdę wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal niezwykle spasował.

camwe22

Posty: 11

 
Bardzo spodobała mi się ostatnio tania pizzeria w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Ceny nie powalają na kolana, w lokalu jest miła atmosfera. A jeśli chodzi o dostawę to jest szybko i zawsze ok.

TeS

Posty: 21

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, że ceny będą się trzymały na tym poziomie poprzez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową ogromna pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę niewątpliwie smacznego.

doboszzz

Posty: 6

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije inne na głowy. Bardzo wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak chcesz na dowóz to przyjeżdżają naprawdę ekspresem.

johncena67

Posty: 10

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

Oct714

Posty: 7

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

tigra32

Posty: 6