pizzeria bydgoszcz, gdzie dobra ?

pizzeria bydgoszcz, gdzie dobra ?

Z góry dziękuję za pomoc. Jeżeli jedzenie na mieście, to jaki lokal polecacie? Może jakaś dobra pizzeria w Bydgoszczy? Chętnie sprawdzę na własnej skórze, a dokładnie żołądku :D

dziubbek56

Posty: 1

 
Pizza ma dużo kalorii, dlatego nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt często. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już bardzo naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, ale waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

grużdzin

Posty: 8

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, jaką na szczęście można kupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe żądania i normalnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam szanse wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, natomiast to oczywiście rzadziej, albowiem wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

tigra32

Posty: 8

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj www.piratto.pl. Wyśmienity lokal w Bydgoszczy, do którego też należałoby wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, albowiem naprawdę należałoby. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Ale jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

Gabat

Posty: 3

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

GGregbard

Posty: 10

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeżeli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, jaka z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

henrykk

Posty: 12