Ełk dobra pizzeria

Ełk dobra pizzeria

W których pizzeriach w Ełku najcześciej jadacie? Mam ostatnio kilka kiepskich doświadczeń...albo ciasto niedopieczone, albo składników tyle co kot napłakał, albo cena z kapelusza.

Grabow12

Posty: 8

 
W Ełku to nie wiem, ale pod miastem jest bardzo fajna knajpka, gdzie podają super rzeczy z kuchni tradycyjnej Mazurskiej. Jak ktoś lubi regionalizmy to fajna sprawa.

NanoPIK

Posty: 18

 
Mnie najbardziej podchodzi pizza Arizona z pizzerii Mamma Mia (ich strona - www.mamma-mia.elk.pl) na Kilińskiego. Trochę ostra, ale takie właśnie lubię ;-) Dobrze sobie od razu coś zimnego do popicia zamówić;) Ogólnie robią tutaj dobre rzeczy, mają super wypieczone ciasto, nie jest takie ciężkie i mokre jak w innych firmach.

Wacław

Posty: 7

 
Ze wszystkich pizz na świecie to mi najbardziej smakują zawsze te klasyczne – szynka, pieczarki, ser i niczego więcej nie potrzeba. Im bardziej nakombinowane ze składnikami, tym najczęściej pizza wychodzi źle.

Satis00

Posty: 17

 
Ciekawe czy w jakiejś pizzerii w Ełku pracuje rodowity Włoch. To byłaby chyba gwarancja sukcesu, jakby gdzieś takiego człowieka zatrudnili do wypieku.

miko_poz

Posty: 15

 
Raczej nie jadam w takich miejscach jak pizzerię, prędzej jak już jem na mieście to szukam restauracji z polską kuchnią, a takich paradoksalnie jest bardzo mało.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Mnie to nie było w Ełku od lat, także z tego co widzę dużo się pozmieniało, jest sporo nowych restauracji, kiedyś był zdecydowanie mniejszy wybór i człowiek wiedział gdzie pójść, żeby dobrze zjeść.

Black_Riot

Posty: 11

 
Pizzy to ja akurat unikam...za dużo kalorii, a ja niestety muszę to kontrolować, bo walczę z nadwagą. Mam tak surową dietę, że nawet słone paluszki w grę nie wchodzą, a co dopiero pizza;)

BoGGo

Posty: 12

 
Gdzieś otworzyli w Ełku nową pizzerię ostatnio, coś mi się obiło o uszy. Ale jaką i gdzie to już nie powiem. Z tego co wiem to jakaś sieć się u nas zaczepiła. Ciekawe jak tam z cenami.

dersu4

Posty: 13

 
Za dużą pizzę na mieście trzeba zapłacić coś dwadzieścia parę złotych, więc ogólnie nie jest to drogo, zwłaszcza, że taką pizzą to już można się raczej we dwie osoby najeść spokojnie.

korasek

Posty: 39