Fontanna alkoholowa, poszukuję

Fontanna alkoholowa, poszukuję

Cześć.

Postanowiłam, że na najbliższej imprezie okolicznościowej, którą zorganizuję znajdzie się czekoladowa fontanna. Obecnie moim przedmiotem zainteresowania jest to, gdzie ją zamówię w Krakowie?

Sebo

Posty: 10

 
Dzień dobry.

Mnóstwo ludzi na tym forum pyta, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Krakowie. Sam przekonałem się, iż to spory wydatek, ale oczywiście wart własnej ceny. Za czekoladową fontannę zapłaciłem blisko 1000 złotych, ale w cenę wliczała się fontanna o wysokości prawie metra, jaka starczyła na porcje dla blisko 200 gości :) Nie uważam, iż to drogo.

Damiano

Posty: 21

 
Dzień dobry. W sumie spotkałem się z opiniami, że fontanna czekoladowa to tylko wyrzucanie kasy w błoto, niemniej jednak nie byłem przekonany do takiego poglądu. Postanowiłem się wykosztować i ją zamówić na swoje ślub, a później każdy wspominał mi tylko o wybornej zabawie i tej fontannie, więc chyba jest warta własnej ceny.

Michaś

Posty: 14

 
Hej.

Niedawno spotkałem się z ofertą zamówienia czekoladowej fontanny, jaka może być bardzo ciekawym urozmaiceniem imprezy. Zainteresowałem się, aby zamówić ją na ślub mojej córki, co wydaje mi się interesującą opcją. Ciekawi mnie tylko jej koszt.

eGoogle

Posty: 21

 
Hej.

Długo wydawało mi się, że fontanna czekoladowa w Krakowie może wiązać się z przesadnie dużym kosztem, ale rzeczywistość okazała się nieco bardziej łaskawa. Za całkiem sporą fontannę o wysokości ponad 80 centymetrów zapłaciłem 1000 złotych, a wystarczyła ona dla około 150 gości, więc to dość atrakcyjna opcja.

sthEn

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Wiele osób na tym forum pyta, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Krakowie. Sam przekonałem się, że to spory wydatek, ale niewątpliwie wart swojej ceny. Za czekoladową fontannę zapłaciłem blisko 1000 złotych, ale w cenę wliczała się fontanna o wysokości prawie metra, która starczyła na porcje dla blisko 200 gości :) Nie uważam, że to drogo.

Wariat

Posty: 14

 
Witam. Czekoladowa fontanna w Krakowie może być oferowana w bardzo zróżnicowanej wysokości, o czym sam się przekonałem. Zapłaciłem tyle samo co kolega, a moja fontanna była po prostu niższa i miała mniejszą pojemność.

Warto zwrócić na to uwagę podczas zamówienia.

kkjmk33

Posty: 18

 
Hejka. Szczerze będąc w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy miałem do czynienia z fontanną czekoladową, która prezentowała się doskonale, natomiast również tak samo smakowała. Nie mam wątpliwości, że wkrótce w Polsce także będzie można ją zamówić.

lkojo

Posty: 16

 
Cześć.

Czekoladową fontannę w Krakowie można zamówić w co najmniej kilkunastu miejscach, ale nie wyobrażam sobie, aby skorzystać z oferty pierwszej lepszej firmy. To dość duży koszt, a czasami zamówienie gotowego zestawu rozwiązuje problem, ponieważ zaliczają się do niego talerzyki, serwetki czy patyczki do nabijania czekoladowych przekąsek.

Polecam naprawdę wszystkim!

Trener

Posty: 16

 
Witam.

Zawsze chciałem zamówić fontannę czekoladową, natomiast nie mogłem odnaleźć firmy, w jakiej mógłbym to zrobić. Kolega podsunął mi niedawno http://www.czekoladowafontanna.com, a więc adres strony internetowej firmy, jaka wykonuje takie fontanny. Przyznam szczerze, iż udało mi się ją zamówić w atrakcyjnej cenie.

Polecam!

Dresik

Posty: 20