Jaka restauracja w Poznaniu

Jaka restauracja w Poznaniu

Potrzebuje w Poznaniu jakiegoś dobrego miejsca, gdzie można smacznie zjeść coś z kuchni polskiej i włoskiej. Ewentualnie inne smaki też choć nie koniecznie. Miła atmosfera, smaczne świeże jedzenie? Znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można się z rodziną wybrać?

Niciuśś98

Posty: 1

 
W Poznaniu praktycznie jakaś restauracja na każdym roku, choć szczerze muszę powiedzieć, że jak będzie chciało się coś sensownego dla siebie wybrać to może się okazać dość trudne więc jak będziesz w stanie coś fajnego znaleźć to podziel się informacją.

Jordy123

Posty: 21

 
Jadłem w Poznaniu w wielu restauracjach i wydaje mi się, że spośród tych, które w ostatnim czasie udało mi się odwiedzić to moje serce skradła restauracja www.cybina13.pl. Naprawdę przyjemne miejsce z bardzo smacznym jedzeniem, gdzie będzie warto zajrzeć, dania na świeżo przygotowane więc można jeść bez obaw.

grysssik

Posty: 3

 
W centrum masz bardzo dużo różnych restauracji, ale bez opinii czy samodzielnego sprawdzania trudno będzie coś wybrać, bo można się nadziać na mało smaczne jedzenie. Z drugiej strony także ciekawe restauracje nieco dalej od starówki, i tam bardzo często można trafić na prawdziwe smakowe perełki, myślę że warto tam zajrzeć.

Black_Riot

Posty: 4

 
Dobra oferta restauracji obecnie do znalezienia w Poznaniu, praktycznie każda kuchnia świata jest dobre reprezentowana więc niezależnie jakie smaki preferujesz będziesz w stanie coś interesującego dla siebie wybrać.

DiD3K

Posty: 19

 
W Poznaniu teoretycznie restauracji jest tak dużo, że trudno będzie się w tym wszystkim połapać, jeśli jednak będzie chciało się coś dobrego zjeść to niekiedy okazuje się, że trudno o jakieś sensowne miejsce, do którego bez obaw można się wybrać. Więc sprawdź różne restauracje, jak masz kogoś kto coś Ci poleci to najlepsza opcja.

figo

Posty: 5