Gdzie zjeść we Wrocławiu

Gdzie zjeść we Wrocławiu

Szukam miejsca we Wrocławiu, gdzie będę miał okazję coś dobrego zejść a jednocześnie wszystko będzie tak zorganizowane, że ogólnie będzie można w takim miejscu dobrze się czuć, nieco wypocząć. Znacie jakieś takie miejsca?

Bhapo

Posty: 5

 
Warto odwiedzić jakiś dobry lokal we Wrocławiu, jednak licz się z tym, że w centrum miasta jest na tą chwilę dość drogo.

omen100

Posty: 6

 
Z roku na rok przyjeżdża do Wrocławia coraz więcej turystów więc także jeśli chodzi o gastronomie to nie brakuje fajnych miejsc. Szczególnie w tych najbardziej popularnych turystycznych okolicach.

allegrowicz65

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że lokali gastronomicznych we Wrocławiu jest coraz więcej więc każdy powinien coś sobie znaleźć, również liczba takich z nietypową kuchnią rośnie.

plertoo3

Posty: 8

 
Wrocław rośnie w siłę turystycznie więc i gastronomia idzie do przodu. Można w centrum poszukać jakiegoś lokalu, na pewno będzie smacznie.

johncena67

Posty: 13

 
Ja byłem w weekend na plaży Karaiby na Niby, super miejsce, można też coś zjeść i odpocząć czując się jak nad morzem. Świetne miejsce.

Grabow12

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o Wrocław to gastronomicznie się rozwija, jest coraz więcej różnych restauracji, poszukaj w centrum na pewno coś znajdziesz.

Rimano

Posty: 21

 
Polecam poszukać poza centrum małych lokali, gdzie będzie można zjeść taniej i często smaczniej niż w tych najbardziej obleganych lokalach w samym centrum.

Nikuś23

Posty: 6

 
Wrocław gastronomicznie świetnie się rozwija więc bez problemu będzie można coś wybrać. Próbuj w różnych miejscach.

stanhold43

Posty: 16

 
Wiele jest ciekawych miejsc we Wrocławiu, gdzie można zjeść coś dobrego. Jeśli będziesz kilka dni to warto odwiedzić różne miejsca i porównać różne opcje żywieniowe.

codePerformance

Posty: 16