Domowe obiady na telefon we Wrocławiu, gdzie zamówić ?

Domowe obiady na telefon we Wrocławiu, gdzie zamówić ?

Gdzie warto zamawiać obiady domowe na telefon? Jaki jest koszt takiego jednego obiadku, w sumie zależałoby mi zamawiać stale, bo to dla pracowników, może jest taniej wtedy. Z góry wszystkim dziękuję za podpowiedzi.

humer56

Posty: 9

 
Niezmiernie dobre jedzenie, przekonałam się już, iż u nich naprawdę warto zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, gigantyczne porcje, można konkretnie się najeść.

zooazool

Posty: 20

 
Jak ktoś jest wybredny to nigdzie nie będzie mu smakowało, a ja chwalę sobie takie rozwiązanie jak obiady domowe na telefon. Zawsze szybko przyjeżdżają są ciepłe i nie narzekam na ich smak. Ogromny wybór w menu i to mnie cieszy. Polecam szczególnie do pracy i dla leniuchów.

Lalka

Posty: 20

 
Moi znajomi niezwykle często zamawiają sobie domowe obiady na telefon. Podobno można zamówić sobie taki pakiet na jakiś okres wówczas wychodzi jeszcze taniej. Z tego co słyszałam takie obiady nie są złe, ani drogo to nie wychodzi. Być może kiedyś też będę musiała sięgnąć :)

piehoot

Posty: 12

 
Osobiście bardzo polecam domowe obiady z tego miejsca http://bardomowy.com. Najsmaczniej we Wrocławiu, nie tylko polska kuchnia, naprawdę polecam, jest smacznie i jak w domciu przyrządzone. Są też na facebooku, można zobaczyć :)

@marcelko

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że takie obiadki w cenie około 10 zł z wypasioną ilością są jak znalazł. Na razie nie mam dzieci, więc bywa tak, że zamawiamy sobie z mężem takie obiady domowe na telefon i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Jest naprawdę smacznie i rzeczywiście w smaku domowo :)

TomekK

Posty: 9

 
Ogólnie nie mam zastrzeżeń do takich miejsc, które trudnią się obiadami domowymi na telefon, ale jednak smak nie jest do końca domowy. Może to tylko moje odczucie, ale jednak coś w tym jest. Wiadomo, że jak człowiek jest głodny w pracy, to zje wszystko i dlatego też czasem z takich miejsc korzystam. Pozdrawiam i życzę smacznego;)

johncena67

Posty: 7

 
Mnie smakują z takich obiadów domowych najbardziej zupki. Coś takiego ciepłego w pracy to marzenie, więc niekiedy zamawiamy sobie takie jedzenie :) Polecam.

Kuniarz

Posty: 5

 
Ogólnie nie mam zastrzeżeń do takich miejsc, jakie trudnią się obiadami domowymi na telefon, ale jednak smak nie jest do końca domowy. Może to tylko moje odczucie, ale jednak coś w tym jest. Wiadomo, że jak człowiek jest głodny w pracy, to zje wszystko i dlatego też niekiedy z takich miejsc korzystam. Pozdrawiam i życzę smacznego;)

himmmu78

Posty: 7

 
Mama podsunęła mi ostatnio taki domowy obiad na dowóz bo była chora i nie miała siły stać w kuchni. Jestem pod wrażeniem smakowym i pewnie nie raz jeszcze skorzystam z takiej uczty, dużo i smacznie jak w domciu:)

Klarka34

Posty: 9