Pizzeria Opole

Pizzeria Opole

Czy znajdę w Opolu faktycznie zdrową pizzę na bazie oryginalnych włoskich receptur, czy nie bardzo?

warter88

Posty: 7

 
Dla mnie dobra pizzeria powinna szybko dowozić jedzenie, mieć sporo promocji, no i dużo składników na pizzy.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Czasami lepiej zamówić, np. jedną mniejszą pizzę, a następną wziąć po promocji – 50%.

bruklin187

Posty: 6

 
Sprawdź koniecznie warunki dowozu przed zamówieniem pizzy, bo niektóre lokale stosują sporo opłat dodatkowych.

Fifeczek2

Posty: 6

 
Niedawno organizowałem urodziny synowi w pizzerii „Dlaczego Nie” w Opolu. Wybrałem lokal z prostego powodu. Dużo miejsca i wyłącznie świeże składniki. W lokalu nikt nikomu nie przeszkadza, atmosfera prawidłowa, obsługa ok, czas zamówienia w porządku. Nie ma uczucia, że za długo człowiek czeka. Z rezerwacją miejsca żadnych problemów. Polecam brać pizzę z dodatkowym serem i z sosem BBQ. Dla mnie niebo w gębie ;) Składniki dodatkowe nie wychodzą drogo, a naprawdę zwiększają odczucia smakowe. Odsyłam cię w razie czego do panelu zamówień online www.pizzadlaczegonie.pl. Pizzeria posiada wydzieloną strefę na zewnątrz połączoną z oczkiem wodnym, więc latem świetne miejsce na dłuższe spotkania ze znajomymi.

namok

Posty: 8

 
Lubię pizzerie, które korzystają z własnych receptur i nie boją się eksperymentować ze składnikami. Poza tym porównuj menu stacjonarne w menu na dowóz, bo czasami występują pewne różnice.

quwejt5

Posty: 7

 
Każda pizzeria ma happy hours, więc warto zamawiać tylko w godzinach promocyjnych. Uważaj jednak, bo czasami czas dostarczenia pizzy w takim przypadku się wydłuża.

Mr Frog

Posty: 7

 
Warto wypróbować wszystkie lokale, ale zostać przy jednym, bo zazwyczaj stali klienci otrzymują fajne rabaty.

Torbunie24

Posty: 29

 
Zalecam jeść oryginalne pizze włoskie, bo wcale tak nie tuczą. Można normalnie zjeść, bez jakiegoś szczególnego wpływu na dietę.

Umber5

Posty: 5

 
Zawsze sprawdzam nowości w menu. Z doświadczenia wiem, że nowe pozycje w menu są nieco bardziej dopracowane, a obsługa stara się przy ich promocji.

SZczecinek23

Posty: 10