mieszkania rynek pierwotny Kraków, gdzie warto ?

mieszkania rynek pierwotny Kraków, gdzie warto ?

Czy buduje się nowe domy w Krakowie? Gdzie można je odszukać? Szukam czegoś nowoczesnego i olbrzymiego. Mam sporą rodzinę, wobec tego wszyscy musimy się tam jakoś zmieścić. Dajecie znać gdzie szukać takich domów.

Elektros

Posty: 2

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, albowiem wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, zatem nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Duży wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie innowacyjne domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi nabyli taki dom.

ym-9090

Posty: 3

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, zatem najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

namok

Posty: 4

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

himmmu78

Posty: 3

 
Ofert w Krakowie jest niesłychanie wiele. Można zakupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Pożądane byłoby się zorientować w rynku i wtedy bezproblemowej podjąć decyzje.

Yuri20

Posty: 14

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, zatem szukam dalej. Szkoda, albowiem widziałem te nowe osiedla, jakie ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, zatem można coś dopasować pod swoje żądania i oczekiwania.

szef82

Posty: 3

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

mercedess

Posty: 7

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

hybris4

Posty: 29

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeżeli kawałek od centrum to wybór jest duży, natomiast jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

donbagino

Posty: 4