biuro wirtualne - poszukuję !

biuro wirtualne - poszukuję !

Witam serdecznie. Znajomy korzysta z biura wirtualnego dla swojej firmy i chwali sobie rozwiązanie. Chciałbym jednakże zasięgnąć opinii innych i którą firmę polecacie w ramach oferty?

olikt56

Posty: 1

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko idealne na sam początek, lecz teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najistotniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Lecz to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

jagieloniab0000

Posty: 7

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest faktycznie niezwykle okej, albowiem wirtualne biuro w Warszawie zagwarantowało mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

pawel253

Posty: 7

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

czesł_12

Posty: 5

 
Jak stolica, to centrum Warszawy koniecznie. Nie widzę innego sensu i rozwiązania. Też rozpracowuję kilka ofert biura wirtualnego, a więc możecie jak coś dać jakąś jeszcze propozycję. Pomysł jest jak najniezwyklej opłacalny.

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie potrzebuje stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

Fanatyk

Posty: 12

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Jozefina333

Posty: 5

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

Lopez58

Posty: 8

 
Sporo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednak najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu potrzebują możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, ale na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

beata77

Posty: 9