Osiedle Campanila w Siechnicach

Osiedle Campanila w Siechnicach

Szukam ekskluzywnego osiedla do stałego zamieszkania we Wrocławiu. Liczę na Państwa sugestie.

Lesny

Posty: 25

 
Radziłbym ci przejrzeć najpierw plany zagospodarowania przestrzennego, a dopiero później podejmować decyzję o zakupie mieszkania.

Nie ma sensu ryzykować przyszłych problemów.

Garguł12

Posty: 24

 
Jeżeli skorzystasz z oferty dewelopera www.format.wroclaw.pl otrzymasz szansę na trzyletni wynajem mieszkania, które możesz później wykupić. To bardzo dobra perspektywa, bo jak wiadomo każdy czeka na jak najlepszy kredyt.

BarMAX

Posty: 19

 
Teraz we Wrocławiu nawet jednopokojowe mieszkanie daje nieźle zarobić. Studenci szukają ciągle dobrych lokalizacji i płacą za wynajem krocie, dlatego niezależnie od wszystkiego warto inwestować w nowe mieszkania, a do tego je świetnie urządzić.

Taka oferta będzie na rynku inwestycyjnym bezkonkurencyjna.

vokalek

Posty: 34

 
Jeżeli znajdziesz już dobrą ofertę radziłbym ci zatrudnić profesjonalnego negocjatora do obniżenia ceny. Wielu deweloperów daje teraz opcję wynajęcia mieszkania, a po kilku latach zachęca do wykupu. Możesz na luzie podpisać umowę. Wiadomo, że czasami jest ciężko z kredytem.

dzejs

Posty: 21

 
Sprawdź barometr cen za metr kwadratowy nieruchomości we Wrocławiu. Zauważysz, że masz teraz wejście w lekki trend spadkowy. Duża konkurencja na rynku sprawiła, że kupisz nowe mieszkanie za mniej niż 5 000 zł/m2. Cena całkiem niezła, biorąc pod uwagę dalsze perspektywy.

khrrris

Posty: 26

 
Wrocław to teraz solidnie rozwijające się miasto, pod względem gospodarczym. Bezrobocie jest śmiesznie niskie, a kredytowanie dość proste, jeżeli masz warunki wykorzystania potencjału programu Mieszkanie dla Młodych.

Dzidzidek

Posty: 22

 
Monitoruj ofertę targów mieszkaniowych organizowanych często na Hali Stulecia. Warto się wybrać, bo są coraz lepsze rozwiązania.

Możesz wynegocjować stawki około dziesięć procent niższe od ceny proponowanej przez dewelopera.

viencek

Posty: 41

 
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie oferta http://www.format.wroclaw.pl/CMS/campanila/campanila.html. Zawsze sobie wyobrażałem życie w takim miejscu, a deweloper ma bardzo konkurencyjne ceny i częste promocje. My z mężem ubiegamy się o udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Lokale na wskazanym wyżej osiedlu idealnie wpisują się w warunki kredytowania.

Kremussi

Posty: 24

 
Akurat we Wrocławiu cenowo rynek wtórny od pierwotnego zbytnio się nie różni. Obecnie jest dobra pora na wzięcie kredytu hipotecznego, najlepiej wspieranego jakimś programem polityki prorodzinnej.

Mieszkanie dla Młodych dla przykładu. Niskie stopy procentowe mają się jeszcze jakiś czas utrzymać. Przynajmniej tak sądzę po lekturze materiałów z Narodowego Banku Polskiego.

Marysia

Posty: 19