wynajmij swoje mieszkanie online Warszawa

wynajmij swoje mieszkanie online Warszawa

Znacie może jakieś dobre portale dla właścicieli nieruchomości w Warszawie? Chętnie bym podnajął komuś swoje mieszkanko, ale zależy mi na kimś sprawdzonym, pewnym, kto mi nie zniszczy mebli i sprzętu.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Do tej pory to wrzucałem swoje mieszkanie na wynajem w neta, na portale z ogłoszeniami. Ale kto tak robi to wie jak to jest. Ciągle wydzwaniają jacyś agenci..Ogólnie strata czasu i nerwów, bo za nim się trafi na konkretną ofertę to można się zestarzeć. Wczoraj mi znajomy podesłał link do platformy online starbroker.pl. To jest ciekawa rzecz. Stronka łącząca pośredników z właścicielami, z tym że w preferencyjnej sytuacji jest tutaj właściciel. Został obrócony cały proces, bo to właściciel dostaje ofertę od agenta nieruchomości.

21gregorek

Posty: 13

 
Próbowałem u kilku agentów nieruchomości szukać pomocy ze swoim domem, ale też oferta wisiała u nich na portalu, wrzucali ją też na inne strony z ofertami i nie szło znaleźć kupca;/

miner33

Posty: 14

 
No tak, dwie opcje są generalnie, albo szukasz przez pośrednika, albo samodzielnie. Ja tam wolę prez pośrednika, wtedy to agent przynajmniej bierze na siebie odbieranie telefonów, umawianie spotkań z klientami itd. Ja nie miałbym na to czasu, ani nerwów.

Saagerrak

Posty: 32

 
Mam kolegę, który wynajmuje swoje mieszkanie to on miał różne przeboje z ludźmi. Raz to mu nawet pożar zrobili studenci, ale jakoś udało się odremontować.

Naturalne33

Posty: 20

 
Najlepsze to są negocjacje z ludźmi odnośnie ceny. Ludzie najlepiej to by chcieli, żeby mieszkania sprzedawać po 8 zł od metra. ;<

Marioleczka

Posty: 15

 
Portali dotyczących nieruchomości przybywa w szybkim tempie, ale wszystkie są robione na tę samą modłę – zwykłe strony z ogłoszeniami, przydałoby się coś innego.

Oct714

Posty: 14

 
Sam teraz chcę sprzedać dom i powoli się biorę za napisanie oferty. Musiałbym trochę zdjęć porobić i w ogóle.

Abaddon!123

Posty: 30

 
Ktoś mi ostatnio na FB podlinkował stronę starbroker.pl. Przetestowałem sobie, bo akurat mam mieszkanie na sprzedaż i póki co jest okej. Wygląda to krótko mówiąc tak – dodałem swoje mieszkanie do bazy, oferta została automatycznie przekierowana tylko do zarejestrowanych agentów (nie ma tutaj publikacji oferty dla wszystkich). Kilku agentów zaznaczyło, że są zainteresowani, więc wybrałem sobie jednego, który akurat miał najlepsze warunki i dobre oceny od klientów. Zadzwonił do mnie wczoraj i już jesteśmy wstępnie ugadani.

@malpka

Posty: 39