Kraków nieruchomości komercyjne

Kraków nieruchomości komercyjne

Cześć. Polećcie mi jakieś dobre, rzetelne biura nieruchomości z Krakowa. Zależy mi, żeby firma posiadała licencję i specjalizowała się w sektorze nieruchomości komercyjnych.

neimar10

Posty: 11

 
Warto sprawdzić czy w biurze nieruchomości pracują licencjonowani pośrednicy, którzy będą prowadzić całą obsługę naszej transakcji. Ważna jest także wysokość prowizji – fajnie, gdy można ją negocjować.

mirekp2005

Posty: 10

 
Duże znaczenie ma to, żeby agencja nieruchomości była licencjonowana, miała wykupioną polisę OC na dużą kwotę (tutaj transakcje sięgają przecież milionów złotych).

Oct714

Posty: 11

 
Sprawdź sobie ofertę na stronie a-b-s.pl. To jest jeden z oddziałów znanej Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy z Krakowa. Filia przy ul. Lubomirskiego zajmuje się właśnie transakcjami na rynku komercyjnym. W ofercie mają dużo hali, biur, działek. Największym plusem, moim zdaniem, jest możliwość negocjacji cen.

orange777

Posty: 8

 
Niektóre biura nieruchomości umożliwiają klientom negocjację prowizji, wydaje mi się, że takie oferty są naprawdę warte polecenia.

olimpios4

Posty: 13

 
Najlepiej wybierać agencję nieruchomości, która specjalizuje się właśnie w takich transakcjach, jakich chcemy dokonać. Dzięki temu pośrednik ma dużo doświadczenie i o wiele sprawniej jest w stanie przeprowadzić całą transakcję.

Aris

Posty: 26

 
Moim zdaniem za ofertą konkretnego biura nieruchomości przemawiają przede wszystkim rozsądne, niewygórowane prowizje i kompetentna, doświadczona kadra (najlepiej licencjonowana).

Nikusim

Posty: 17

 
Najlepiej korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych biur nieruchomości. W ten sposób mamy gwarancję, że firma jest w pełni rzetelna.

gregcie@

Posty: 11

 
Wybierz sobie biuro nieruchomości, które działa na rynku lokalnym i specjalizuje się właśnie w nieruchomościach komercyjnych w Krakowie. Takie firmy doskonale znają lokalne realia i nie mają wygórowanych prowizji.

@marcelko

Posty: 11