Lokale użytkowe do wynajęcia

Lokale użytkowe do wynajęcia

Mieszkania do wynajęcia szukam i monitoruję internet, ale nic nie mogę znaleźć. Czy w Polsce jest serwis, który posiada wiarygodne i dobrze opisane ogłoszenia tego typu?

Fajae

Posty: 20

 
Jeżeli zamierzasz przeprowadzić skuteczną transakcję kontaktuj się zawsze osobiście z kontrahentem. Pierwsze wrażenie zawsze wiele znaczy. Ja nigdy do końca nie ufałem ogłoszeniom w internecie.

Klaudi

Posty: 19

 
Większość ogłoszeń i tak się powtarza na wszystkich portalach, dlatego wytypuj tylko te, które cię faktycznie interesują i podają wiarygodne dane techniczne i kontaktowe.

yarofe

Posty: 34

 
Kilka ciekawych inwestycji przeprowadziłem przez serwis http://oferty-dom.pl. Jak masz kapitał ponad 100 000 zł bez problemu trafisz na interesujące mieszkania, na które nikt nie zwraca uwagi.

Ten portal ma non stop nowe profile sprzedaży lub zakupu, dlatego warto się nim poważnie zainteresować.

Luutor

Posty: 28

 
Wypromowałem ofertę sprzedaży działki na oferty-dom.pl i miałem pierwszy kontakt po dwóch dniach. Szybko sfinalizowałem transakcję, dlatego gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

Sebus23

Posty: 24

 
Płatne ogłoszenia są bardziej skuteczne. Ja często się przeprowadzam z racji uprawianego zawodu i większość wyróżnionych ogłoszeń odnośnie wynajmu mieszkania znajduje kontakt zwrotny, często tylko po jednym dniu.

Jjoannna

Posty: 18

 
Jak chcesz kupić dobrą nieruchomość to tylko przez kontakt za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych. Poznasz dokładnie cenę i niezbędne informacje techniczne budynku, włączając w nie nawet opis okolicy.

Niektóre portale sugerują gotową treść wstępnej wiadomości do kontrahenta. Nie trzeba się zbytnio wysilać podczas nawiązywania kontaktu. Wszystkie dane w ogłoszeniach są moderowane i zgodne z rzeczywistością. Też się wahałem na początku współpracy, ale nie warto, uwierz.

skupicccc24

Posty: 36

 
Ja korzystałem z różnych serwisów i powiem ci, że nie liczy się ich renoma, ale bardziej fart. Musisz codziennie śledzić ogłoszenia, bo inaczej nici z udanej transakcji.

Abaddon!123

Posty: 30

 
Dużo czasu spędziłem na podobnych poszukiwaniach i powiem ci, że teraz w branży liczy się tylko strona oferty-dom.pl. Dużo osób odwiedza i pisze ogłoszenia, dlatego kontakty pojawiają się non stop.

Prometeu172

Posty: 16

 
Możesz zainwestować trochę czasu w zbadanie średnich cen branżowych sprzedaży nieruchomości. Dopiero po tym przeglądaj ogłoszenia. Wiele osób niestety nie zna się na kwotach sprzedaży, ani zakupu. Musisz ustalić dobry zakres negocjacyjny.

Matusiński

Posty: 28