domy na sprzedaż Słupsk bez pośredników, gdzie warto ?

domy na sprzedaż Słupsk bez pośredników, gdzie warto ?

Szukam domu na sprzedaż w Słupsku bez pośredników. Jest możliwe znalezienie kogoś takiego? Nie chce płacić jakieś firmie prowizji, albowiem to wcale tak mało nie wychodzi. Wolę bezpośrednio pójść do dewelopera i się dogadywać.

ChosenOne

Posty: 1

 
Brałem się sam za budowę domu, ale powiem, że więcej już tego nie zrobię. Wcale taniej nie wychodzi, a do tego tysiące papierów, martwienie się czy ekipa przyjedzie na czas. Koszmar.

alidomus

Posty: 8

 
Nowy dom to dla mnie za duży wydatek. Zakupiłem tani i do remontu. Wiemy, że troszkę mi się zejdzie i troszkę to wyjdzie, natomiast dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

derwer56

Posty: 12

 
W tej firmie http://www.familia.nieruchomosci.pl można znaleźć super oferty. Jeżeli interesują Was domy na sprzedaż w Słupsku to przeglądajcie ich oferty. Mają wszystko, czego klienci szukają.

StaryChemik

Posty: 13

 
Budowa domu jest kosztowna, wobec tego lepiej zgłosić się do dewelopera w Słupsku, albowiem tam są super tanie oferty. Mieszkałem daleko od Słupska, lecz teraz się tutaj przeprowadziłem i jest super.

pawel253

Posty: 2

 
Jeśli ktoś wybiera nowy dom to niech sprawdzi specyfikacje. Chodzi o to żeby były tam wyższe materiały. To gwarantuje, iż dom dłużej wytrzyma, a na tym na pewno każdemu zależy. Lepiej dopłacić niż stracić.

olek54

Posty: 7

 
Dom daje więcej możliwości, bo można otworzyć jakaś firmę albo warsztat. Sam tak korzystam i pracuje i mieszkam wtedy u siebie. Mnie się bardzo podoba.

Accoun44

Posty: 16

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, ale wiem, że teraz tak się buduje. Jeśli miałbym kupować dom to tylko nowy, bo jednak stary to ciągłe remonty i spore ryzyko, a po co mi to?

looque66

Posty: 22