domy piaseczno nieruchomości

domy piaseczno nieruchomości

Hej. Doradźcie mi jakąś agencję nieruchomości z Piaseczna, która specjalizuje się w pośrednictwie przy transakcjach kupna-sprzedaży domów. Zależy mi, żeby w ofercie mieli fajne bliźniaki.

olgierd33

Posty: 4

 
W Piasecznie ostatnio powstało naprawdę dużo inwestycji więc z zakupem nowej nieruchomości nie ma raczej problemu. Chociaż ceny, w porównaniu do innych regionów, są jednak wysokie.

rolniki

Posty: 10

 
Niestety nie każda agencja nieruchomości specjalizuje się w sprzedaży domów jednorodzinnych, większość stawia jednak na mieszkania, bo są tańsze i szybciej można znaleźć na nie nabywców. Często przyjmują też oferty domów, ale bardziej skupiają się na promocji lokali.

dobrmmm

Posty: 11

 
Niestety nie wszystkie biura nieruchomości będą skuteczne w sprzedaży dużego domu czy bliźniaka. Wiele zależy też od dokładnej lokalizacji takiej nieruchomości. Niestety domy są droższe niż mieszkania, więc wiele osób raczej buduje je od podstaw, a nie kupuje gotowe.

adamczykkk00

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że warto porównać co najmniej kilka ofert różnych biur podróży, sprawdzić ich licencję, czy posiadają polisę OC zawodu itp. W ten sposób mamy szansę na bezpieczną, korzystną transakcję.

ładn45

Posty: 11

 
Warto sprawdzić, jaką prowizję pobierze agencja za sprzedaż naszej nieruchomości. Przy cenach bliźniaków czy domów jednorodzinnych w Piasecznie, nawet 1 procent różnicy stanowi przecież dla sprzedającego zauważalny koszt.

syrena88

Posty: 8

 
Domy, bliźniaki, segmenty Piaseczno znajdziesz np. w bazie biura nieruchomości Bracia Sadurscy. Zajrzyj sobie na stronę piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Naprawdę bogatą ofertę o zróżnicowanym standardzie mają. Są skuteczni i promują oferty różnymi kanałami, co z pewnością zainteresuje sprzedających.

GGregbard

Posty: 9

 
Najlepiej wybrać licencjonowane, pewne biuro nieruchomości. Przy sprzedaży domu jednorodzinnego czy bliźniaka ważne jest też, żeby firma nie zaproponowała nam jakiejś wygórowanej prowizji. Fajną opcją jest możliwość jej negocjacji.

Yuri20

Posty: 10

 
A planujesz kupić czy sprzedać dom? Bo ze sprzedażą raczej nie pójdzie Ci szybko. Czasami, jak przeglądam ogłoszenia to niektóre „wiszą” miesiąca w serwisach ogłoszeniowych, no chyba, że pośrednik rzeczywiście będzie miał ogromny talent do promocji oferty.

dobryjoy

Posty: 9

 
Warto poszukać biur nieruchomości, które specjalizują się właśnie w budownictwie jednorodzinnym i zabudowie szeregowej, bo wiele agencji wprawdzie przyjmuje także takie oferty, ale mają ich zaledwie kilka skupiając się jednak na mieszkaniach.

Wygodniś22

Posty: 11