Gdzie dodajcie ogłoszenia odnośnie sprzedaży nieruchomości ?

Gdzie dodajcie ogłoszenia odnośnie sprzedaży nieruchomości ?

Cześć. Szukam miejsca, w którym mógłbym publikować darmowe ogłoszenia nieruchomości. Polecicie coś?

Rafałek34

Posty: 3

 
Kilkukrotnie dodawałem już w Internecie darmowe ogłoszenia nieruchomości i zawsze prowadziło to do sprzedaży działek bądź mieszkań na dość konkurencyjnych warunkach. Nie mam wątpliwości, iż w przyszłości będzie podobnie.

beata77

Posty: 8

 
Długo szukałem portalu, na którym publikacja darmowych ogłoszeń nieruchomości nie jest w żaden sposób utrudniona. Mam już swoje typy w tym zakresie, ponieważ widzę, w obrębie jakiego portalu moje anonse notują zdecydowanie najwyższą liczbę wyświetleń.

Kruk

Posty: 21

 
W sumie wśród portali, które pozwalają dodawać darmowe ogłoszenia nieruchomości najbardziej pozytywnie oceniam http://houser.pl. Po prostu przypadł mi do gustu podobnie jak dziesiątkom tysięcy innych użytkowników. Polecam zajrzeć na ten portal, albowiem jest zwyczajnie bardzo dobry :)

Fajae

Posty: 19

 
Szczerze to ja zarówno oceniam skuteczność darmowych ogłoszeń nieruchomości po ilości odsłon mojego ogłoszenia, ale zarówno odezwie, jaki anons jest w stanie wygenerować. Proszę weźcie to pod uwagę, gdy odwiedzacie dany portal. Nieraz celuje on w konkretną grupę docelową, co ma sens.

TomekK

Posty: 9

 
Trudno domyślić się, iż płatne ogłoszenia wcale nie będą oferowały wiele większej skuteczności aniżeli darmowe ogłoszenia nieruchomości. Jestem świadomy, iż inwestowanie w promowanie jakiegoś produktu nieraz nie ma sensu, bowiem stanowi on chodliwy towar.

hybris4

Posty: 13

 
W przeszłości raz zdarzyło mi się zapłacić za dodanie ogłoszenia. Od tamtego momentu cały czas korzystam z darmowych ogłoszeń nieruchomości. Moim zdaniem to nieopłacalne inwestowanie w ogłoszenia, ponieważ darmowe anonse dają identyczny efekt. Polecam!

gagarin

Posty: 11