nieruchomości warszawa

nieruchomości warszawa

Lokal handlowy potrzebny! Gdzie znajdę dobre oferty? Szukać przez pośrednika, czy prywatnie? Jeśli pośrednik, to jakiego macie sprawdzonego?

codePerformance

Posty: 10

 
Nie znam zbyt wielu takich firm. O kilku słyszałam, ale nie korzystałam z żadnej ;P więc doradca będzie ze mnie taki sobie. ;) Powodzenia!

giena1977a

Posty: 16

 
Jest trochę w mieście agencji, mam wrażenie że z roku na rok jakby coraz więcej, ale żebym jakoś mógł doradzić to mam za mało doświadczeń. Raz tylko szukałem kogoś, kto by ode mnie wynajął lokal pod sklep i to tyle.

67-kristoo

Posty: 14

 
Miłe podejście do klienta mają w agencji na ul. Kapelanka. Firma nazywa się ABS – sadurscy.pl. Ja z ich oferty korzystałem akurat nie w temacie pośrednictwa jako takiego, ale jeśli chodzi o przeprowadzenie samej umowy sprzedaży. Mają taką usługę, że pomagają zebrać wszystkie potrzebne dokumenty, spisują umowę itd. Spoko opcja.

irek1981

Posty: 17

 
Kilka lat temu kupowałem mieszkanie bez pośrednika i wyszedłem na tym tak sobie. Okazało się, że to mieszkanie nie było takie piękne i odnowione, a jedynie “przypudrowane” i teraz mi wychodzą kolejne usterki, wszystko się sypie. Tu jest gruntowny remont potrzebny. Mądry Polak po szkodzie ;/

Matusiński

Posty: 28

 
Niby pośredników nie brakuje w mieście, ale trafić na kogoś uczciwego i solidnego to rzeczywiście okazuje się nielada wyzwaniem..wiem coś o tym. ;/

Torbunie24

Posty: 28