czy znacie jakieś dobre biuro nieruchomości w krakowie?

czy znacie jakieś dobre biuro nieruchomości w krakowie?

Sprawdzone, uczciwe i rzetelne biuro zajmujące się nieruchomościami poszukiwane! Jakie macie doświadczenia z takimi firmami w Krakowie? Gdzie faktycznie warto się zgłosić jeśli szuka lokalu pod sklep?

pawel253

Posty: 5

 
Trzeba przyznać, że biur nieruchomości to się namnożyło ostatnio. Ja swoje mieszkanie to kupowałem przy dużym wsparciu agenta z biura – Bracia Sadurscy. Pomogli mi w znalezieniu mieszkania w okolicy którą mnie interesowała, całą procedurą związaną z transakcją kupna, no i też kwestiami kredytowymi. Obsługa jest kompleksowa i powiem, że jak jeszcze raz miałbym mieszkanie kupować to na pewno bym się zgłosił znowu do pośrednika. Oni mają w Kraku kilka biur, dokładne adresy i tel jest na stronie krakow.sadurscy.pl.

wiki55

Posty: 9

 
Mnie to zawsze denerwują strony agencji pośrednictwa, bo są słabo prowadzone. Rzadko się zdarza, żeby była duża galeria zdjęć, czy jeszcze jakiś film i dokładny opis. Jest parę zdjęć, jedno niewyraźne foto i tyle...

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Nie mam doświadczeń z biurami, bo za każdym razem jak wynajmowałem komuś swoje mieszkanie to ogłaszałem się w necie i nie było problemu żeby kogoś znaleźć. Dużo zależy od lokalizacji, jak się ma lokal w dobrym miejscu to się lokatora w Krakowie znajdzie w ciągu godziny.

humer56

Posty: 9

 
Jak sprzedawałem swoje mieszkanie to wszystko udało się załatwić bez pośredników i jakoś się dogadałem z klientem. Oczywiście treść umowy była skonsultowana przez prawnika, także pod względem formalnym wszystko załatwiliśmy jak należy, a to jest bardzo ważne przy takich sumach.

Narki

Posty: 17

 
Trzeba przyznać, że ostatnio w Krakowie to trochę nowych pośredników od nieruchomości wyrosło. Widocznie jest zapotrzebowanie na tym rynku na takie usługi. Chociaż ja to powiem, że bym wybierał jakąś agencję z dłuższą historią, niż rok. Jest na pewno trochę firm, które w branży nieruchomości działają dekadę czy dłużej, tam bym szukał.

Yuri20

Posty: 7

 
Mój brat pracuje jako agent nieruchomości w Krakowie i z tego co zawsze opowiada to klientów im nie brakuje. Ludzie jednak wolą jak ktoś za nich załatwia, niż mają sami tracić czas na organizację całej transakcji, poszukiwanie kupca/najmującego, czy tworzenie umów.

phonik

Posty: 26

 
Ja bym doradzał dopytać agencję nieruchomości jak u nich wygląda kwestia ubezpieczenia OC transakcji. Bo wiem że nie zawsze firmy mają to ogarnięte na dobrym poziomie. Powodzenia!

edyta123

Posty: 9