Nieruchomości

Nieruchomości

Cześć.

Intryguje mnie od jakiegoś czasu ten nowy program wspierający gospodarkę nieruchomości w Polsce („Rodzina na swoim” bodajże). Czy faktycznie u Was w mieście są mieszkania, które spełniają warunki tego programu?

Może to dziwnie zabrzmi, ale w moim mieście nie ma ani jednego mieszkania, które je spełnia!

Kruk

Posty: 23

 
Witam Serdecznie.
Po pierwsze systematyczność i oszczędzanie. O ile będziesz oszczędzać systematycznie to wierz mi, że kupisz wymarzony dom czy działkę. Nieruchomości nadal tanieją, więc warto sobie zrobić prognozę kosztów.

Alexiii

Posty: 28

 
Tyle jedynie jestem w stanie Ci doradzić, abyś monitorował przetargi i nowe nieruchomości. Po tym możesz sprawdzić jaki jest trend na rynku.

Damianek34

Posty: 35

 
Nie wiem jak to napisać, aby nie urazić niektórych ludzi, więc po prostu powiem, że każdy jest odpowiedzialny sam za siebie i swoich najbliższych. Powinieneś być w stanie określić na co Ciebie stać, a o ile nie stać Cię na dom dla Ciebie i twoich dzieci to niestety musisz się bardziej postarać.

@malpka

Posty: 39

 
Obecnie nie ma nowych mieszkań w moim mieście, które są oddane do realizacji. Wszystkie są wykupione przed ich oddaniem!

Podobno Polacy są biedni, ale w takim razie kto kupuje te mieszkania?

englandrm

Posty: 33

 
Nie wiem co mogę Ci doradzić. W Polsce zawsze był problem z mieszkaniami, ale gdy zarabiasz stabilnie to jesteś w stanie wziąć kredyt na mieszkanie.
Głowa do góry!

Rrealg

Posty: 26

 
Ja już od dawna się zastanawiam... czy faktycznie obecnie nie warto jest kupować działek. Niby ich ceny rosną, a wycieczki stają się coraz przystępniejsze, jednak nie ma to jak swoja działka.

Ja zawsze kochałem tego typu wypoczynek, własne warzywa i kwiaty.

Asia_Sz123

Posty: 40