Działki Katowice

Działki Katowice

Kochani!

Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć kupca na dużą działkę pod Gdańskiem;/ Powoli mam dość, myślałem, że to całkiem intratna oferta, a tymczasem lipa, nikt nie dzwoni. Może to wina słabego pozycjonowania strony, na której opublikowałem swoją ofertę?

Możecie polecić jakieś skuteczne serwisy?

Działaecki

Posty: 27

 
Też szukałem dobrej strony z takimi ogłoszeniami, bo chciałem sprzedać mieszkanie w Warszawie. Całkiem fajnie korzystało mi się ze strony http://oferty-dom.pl. Mają ogólnopolski zasięg i fajne ceny za takie wpisy.

Wybrałem sobie taką dodatkową promocję mojego ogłoszenia, dzięki czemu dość szybko ktoś chętny się zgłosił.

viencek

Posty: 41

 
Tak, z tego co widzę, to jest więcej serwisów z ogłoszeniami, niż zainteresowanych :P No niestety, tak to wygląda. Dlatego większość takich stron świeci pustkami, raptem dwa ogłoszenia i to cała oferta.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Nieruchomości w Polsce to teraz taki rynek, że masakra. Co chwila coś budują, karuzela się kręci, na wtórnym i pierwotnym od ofert aż się roi. Jak szukałem mieszkania do wynajęcia, to codziennie miałem do przewertowania jakieś dwadzieścia ofert, które spełniały moje wymagania.

Marysia

Posty: 19

 
Witaj!

Jakoś nie mam większych doświadczeń z takimi serwisami, może raz w życiu się ogłaszałem, ale to wcale nieruchomości nie dotyczyło, tylko auta. :) także tak to :)

grax1

Posty: 20

 
Hejo:)

Kiedyś nawet się ogłaszałem na takim jednym serwisie, ale jakoś odzew był mizerny. Poszedłem go biura pośrednictwa to mi szybko znaleźli nabywcę, bo sprzedawałem działkę. Także, takie są moje doświadczenia :)

KOSHiii

Posty: 29

 
Powiem, że dobrze mi się używa serwisu http://oferty-dom.pl. Przejrzysty, ładnie zaprojektowany. Wszystko jest tutaj na swoim miejscu, czyli zarówno sprzedający jak i kupujący bez problemu znajdzie dla siebie nieruchomość, bez konieczności przeglądania setek innych.

Rrealg

Posty: 26

 
Mnie najbardziej aktualnie interesują lokale użytkowe na sprzedaż i serwis z takim typem ogłoszeń by mi najbardziej leżał. Także chętnie podłączę się do tego wątku, bo też mi zależy na dobrym serwisie z ogłoszeniami :)

marcinmg

Posty: 22