Czy można gdzieś wynająć magazyny self storage ?

Czy można gdzieś wynająć magazyny self storage ?

Znacie jakieś konkretne firmy, które proponują magazyny self storage? Może już ktoś ma taką swoją komórkę i może coś na ten temat powiedzieć. Czekam i pozdrawiam.

korasek

Posty: 8

 
Mnie cena magazynów self storage odpowiada i nie będę tu na forum narzekał. A jeśli chodzi o przydatność, to akurat prowadzę taką działalność, że bez nich byłoby mi zdecydowanie trudniej. Teraz mam zero skomplikowania, podjeżdżam kiedy chcę i robię co chcę.

Gucio

Posty: 8

 
Też należę do tych osób, które chwalą sobie możliwości magazynów self storage. Jeśli chodzi o cennik to wszystko można z nimi dopracować w zależności od swoich potrzeb. Bardzo, bardzo polecam.

ania999

Posty: 7

 
Mam też kłopot z rzeczami w firmie. Takie magazyny self storage to wyśmienity pomysł, mam nadzieję, tylko, że nie jest drogo. Chętnie skorzystam. Dzięki.

chchiyan

Posty: 15

 
Zgodzę się, że magazyny self storage to wielkie uproszczenie przy prowadzeniu firmy. Bywa tak, że muszą coś schować kilka razy dziennie. Tutaj podjeżdżam bez różnicy na porę dnia. Poza tym to obiekt monitorowany więc jest bezpiecznie i to mi najbardziej pasuje. Gdzie indziej miałbym obawy.

Krzyś23

Posty: 20

 
Mam właśnie cel skorzystać z tej usługi magazyny self storage. Nie wiem tylko jak sprawa wygląda z cenami. Obawiam się, że może być zdecydowanie za drogo, żeby korzystać poprzez dłuższy czas, a właśnie na takim dłuższym okresie mi zależy. Będę musiał się skontaktować i konkretnie dopytać.

Kitas

Posty: 7

 
No mam nadzieję, że i u nas w kraju sprawdzą się magazyny self storage. Niesłychanie dobrze, że coś takiego się pojawiło. Jak dla mnie to znakomite rozwiązanie dla mojej firmy, zawsze to dodatkowe miejsce na archiwa itp. rzeczy. Jest bezpiecznie:)

Kitas

Posty: 8

 
No proszę, jaki fajny pomysł. Nawet nie myślałam, że coś takiego jest u nas. Gdybym wcześniej wiedziała, to nie musiałabym się tak głowić. Propozycja zawsze aktualna, więc pożądane byłoby o niej wiedzieć i zapamiętać. U nas magazyny self storage to nowość, dobrze, że się jednak pojawiła.

Himu87

Posty: 16

 
To sprawdzone miejsce, magazyny self storage z dostępem 24h. Są to magazyny zewnętrzne i wewnątrz, Można podjechać samochodem, wszystko urządzone jak trzeba. Podpisujesz umowę i komórka jest Twoja:) http://www.stokado.pl. Naprawdę polecam, mają elastyczne okresy wynajmu.

Kwatuszek

Posty: 34

 
Mnie również się podoba:) Powodów, żeby wynająć dla firmy magazyn self storage jest masa. Niesłychanie ładnie wyglądają na zdjęciach o pewnie też jest tak samo w środku. Dobrze, iż to chronione komórki więc można cenne rzeczy z powodzeniem trzymać w takim miejscu.

andrew66

Posty: 9