Lesznowola firma developerska Lesznowola

Lesznowola firma developerska Lesznowola

W końcu chyba uda mi się zdobyć zadowalający kredyt, więc zaczynam operację pt. - własny dom ;-) Gdzie polecacie poszukać ofert? Jakiś znacie rzetelnych deweloperów?

Nikuś23

Posty: 20

 
Jak w końcu zrobią s7 do porządku to pod Warszawą będzie się opłacało mieszkać, bo dojazd będzie zdecydowanie ułatwiony. Ale kiedy to będzie?

Wariat

Posty: 17

 
Powstało trochę tych nowych ekskluzywnych osiedli ostatnio. Przeglądałem nawet folder jednej firmy i wille mieli tam naprawdę na wypasie, prawie jak w Beverly Hills ;))

abardyt

Posty: 20

 
Bez kredytu będzie mi ciężko coś kupić, a z drugiej strony trochę się tej całej hipoteki obawiam. Fakt, że są dopłaty rządowe, ale to i tak uwiązanie się z bankiem na dekady...:/

Laleczka

Posty: 11

 
Coś tam w Lesznowoli zbudowali, z tego co wiem, ale szczegółów nie znam. Mój kumpel tam sobie kupił jakiś apartament z tego co pamiętam. Pozdrawiam!

Bienkus

Posty: 20

 
Dużo tych developerów a mało opinii na ich temat...przydałaby się jakaś stronka z recenzjami konkretnych firm, to by człowiek wiedział czy dobrze wybrał czy się pakuje w kłopoty ;P ;)

wwwwww

Posty: 19

 
Domek to mi się zawsze marzył, ale nie wiem w sumie ile teraz trzeba tak średnio zapłacić za nowy dom gdzieś w fajnej okolicy, pewnie niemało ;PP Jak wygram w totka, to wtedy na pewno poszukam oferty ;D

kasiach

Posty: 21

 
Ja to mam dylemat – kupować gotowy dom, czy budować swój od podstaw? Co o tym myślicie? Wiadomo – gotowy to mniej problemów i roboty, ale znowu budując na własną rękę można zaoszczędzić.

namok

Posty: 18

 
Mnie zainteresowało mieszkanie na osiedlu Zielona Polana w Lesznowoli i już jestem praktycznie na końcówce załatwiania spraw związanych z kupnem. Udało się dostać dopłatę z MDM, więc tym bardziej jestem zadowolony. Tutaj poszukaj, oprócz mieszkań są też domki na sprzedaż, od 3,5 tyś za metr. Więcej info znajdziesz w serwisie zielonapolana.pl. Dość szczegółowo opisana strona, są zdjęcia, ceny, kontakt, warunki kredytowania itd .

viencek

Posty: 41

 
Heh, chciałbym mieć własny dom, ale jak na razie to się muszę mieszkaniem zadowolić. Chociaż życie w bloku też ma swoje plusy. Zawsze ma się sąsiada pod ręką, żeby chociaż ten symboliczny cukier pożyczyć ;-D

ltomzik

Posty: 35