zarządzanie nieruchomościami

zarządzanie nieruchomościami

Cześć! Orientujecie się może, czy można jakiejś profesjonalnej firmie z okolic Sopotu zlecić świadczenie usług w zakresie administracji małej wspólnoty mieszkaniowej! Z góry dziękuję za pomoc!

mew soncz7777

Posty: 3

 
Działając w imieniu małej, sopockiej wspólnoty mieszkaniowej właśnie rozpocząłem negocjację z firmą Osiedle Zielone, która świadczy usługi w zakresie administrowania nieruchomościami i wydaje mi się póki co, że oferuje naprawdę bardzo dobre warunki za kompleksową obsługę.

Lizerazzz

Posty: 18

 
Z tego co się orientuję to coraz więcej wspólnot mieszkaniowych korzysta z usług profesjonalnych firm, które świadczą usługi w zakresie administrowaniem nieruchomości. To moim zdaniem dobre rozwiązanie, które zapewnia porządek i czystość na osiedlu.

krzysioo0

Posty: 6

 
Jak szukasz profesjonalnej firmy świadczącej usługi w zakresie administrowania nieruchomościami to może cię zainteresować oferta, którą znajdziesz na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu. Od kiedy zajęła się naszym osiedlem skończyły się wszystkie problemy związane z pielęgnacją zieleni czy utrzymaniem porządku w blokach,

TomekK

Posty: 19

 
Wspólnota mieszkaniowa gdańskiego osiedla, w którym mieszkam na ostatnim spotkaniu przedstawiła ofertę firmy Osiedle Zielone, która obejmuje kompleksowe administrowanie nieruchomościami. Wszystkim mieszkańcom przypadła do gustu i chyba z niej skorzystamy.

Mitja

Posty: 6

 
Zanim zawrzecie umowę z administratorem nieruchomości moim zdaniem warto wcześniej sprawdzić, czy świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi administracyjnej, technicznej i finansowo księgowej. Uważam, że jedynie z takich usług firmy zewnętrznej warto skorzystać.

taxi22

Posty: 21