Kamerzysta Bełchatów, kogo polecicie

Kamerzysta Bełchatów, kogo polecicie

Dzień dobry, wiecie czy w Bełchatowie jest jakiś dobry kamerzysta? Moja siostra bierze niedługo ślub i zależy nam na znalezieniu profesjonalnej osoby. Jeśli kogoś takiego znacie to bardzo was proszę o podanie namiarów na daną osobę.

Będziemy wdzięczni.

Piotrek.P

Posty: 19

 
Cześć, poszukuję poprawnego kamerzysty na wesele mojego brata, moja koleżanek poleciła mi filmex.net.pl, co o nim sadzicie? Myślicie, iż powinnam go wynająć? Mieliście już z nim odczynienia? Niezwykle zależy mi na waszej opinii ponieważ nie chcę wykonać lipy, będę wdzięczna za wasze wypowiedzi i z góry dziękuje wam i pozdrawiam.

Działaecki

Posty: 27

 
Cześć, bardzo dobrym kamerzystą w Bełchatowie jest filmex.net.pl, mają bardzo dobrą ekipę i robią naprawdę dobre filmy, kręcili u mnie na balu maturalnym i jest bardzo dobry, podoba się każdemu a przy tym mają bardzo dobry cennik.

Polecam go każdemu bo jest naprawdę dobry.

Nargil

Posty: 27

 
Cześć, szukam odpowiedniego kamerzysty na ślub mojego brata, moja koleżanek poleciła mi filmex.net.pl, co o nim sadzicie? Myślicie, że powinnam go wynająć? Mieliście już z nim odczynienia? Bardzo zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę zrobić lipy, będę wdzięczna za wasze wypowiedzi i z góry dziękuje wam i pozdrawiam.

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Witam serdecznie, potrzebuję porady odnośnie kamerzysty.

Szukam kogoś godnego i profesjonalnego na ślub mojej córki, możecie mi polecić kogoś takiego? Bardzo zależy mi na profesjonalizmie ale szukam także osoby, która ma bardzo korzystne ceny.

Liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Imbirrr4

Posty: 27

 
Hej, znacie może jakiegoś kamerzystę w Bełchatowie?

Szukam go bowiem szykuje się nam bardzo znaczna rodzinna impreza i fajnie byłoby ja zachować i upamiętnić na filmie. Jeżeli znacie kogoś takiego to bardzo was proszę o informacje na dany temat bowiem sama nie wiem gdzie szukać.

Będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi.

Pięknaaa12

Posty: 38

 
Witam serdecznie, szukam kamerzysty na wesele, słyszałam, że dobry jest kamerzysta ze strony internetowej filmex.net.pl, lecz nie wiem czy to prawda. Możecie się wypowiedzieć na jego temat?

Polecacie jego usługi czy wręcz przeciwnie? Zależy mi na waszej opinii bowiem nie chcę aby moje pieniądze zostały wydane w błoto.

ZaNK3R

Posty: 29

 
Hejka, poszukuje również kamerzysty na ślub, nigdy nie korzystałam z usług takiej osoby więc nie wiem kto jest dobry a kto nie. Liczę na waszą pomoc i opinie na temat kamerzystów.

Polecicie mi jakiegoś dobrego waszym zdaniem, będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi gdyż sama sobie nie poradzę, z góry dziękuję.

PaweL

Posty: 16

 
Dzień dobry, mój brat właśnie się żenił i niedawno przyszedł film weselny, okazał się bardzo dobry, każdy się nim zachwyca, piękna pamiątka na całe życie. Korzystali oni z usług filmex.net.pl, mogę wam ich polecić gdyż zrobili naprawdę dobrą robotę, godną podziwy, w bardzo przystępnej cenie z tego co wiem.

Lizerazzz

Posty: 19

 
Witam serdecznie, potrzebuję porady odnośnie kamerzysty.

Szukam kogoś godnego i fachowego na ślub mojej córki, możecie mi polecić kogoś takiego? Bardzo zależy mi na profesjonalizmie ale poszukuję także osoby, jaka ma niezmiernie odpowiednie ceny.

Liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Ron

Posty: 22