Polećcie dobrego fotografa!

Polećcie dobrego fotografa!

Dzień dobry,
możecie polecić mi dobrego fotografa, który sprawdzi się na weselu i ślubie? To będzie nasz wyjątkowy dzień i zależy nam na bardzo dobrych zdjęciach. Zależy mi na opinii innych ludzi, zatem zwracam się do was z taką właśnie prośbą.

Podajcie namiary na fotografa – proszę.

Dresik

Posty: 22

 
Cześć, mój wujek ma znajomego fotografa i często jest on na przeróżnych rodzinnych spotkaniach i robi nam zdjęcia. Mieszka w Zamościu, robi znakomite zdjęcia, zarówno mogę go wam polecić. Posiada niezwykłe umiejętności, fotografowanie jest dla niego czymś więcej niż pracą, można to ujrzeć przeglądając jego zdjęcia.

Polecam.

ZoZo333

Posty: 28

 
Dzień dobry, na moim ślubie był pan Jakub Kodym, zrobił nam niezwykle przepiękne zdjęcia. Jest on niezwykle miłą i profesjonalną osobą, można się z nim dogadać. Jeżeli chodzi o cenę to była ona niezwykle przystępna i konkurencyjna jeżeli chodzi o innych fotografów.

Polecam go z całego serca, jest niezwykle porządny w swoim fachu, będziecie zadowoleni, gwarantuje.

eplaya

Posty: 21

 
Dzień dobry, niesłychanie polecam pana Jakuba, jest najlepszym fotografem. Robiłam u niego sesję zdjęciową i jestem pod niesłychanie ogromnym wrażeniem jeżeli chodzi o efekt. Nasza współpraca była niesłychanie dobra, także śmiało możecie go wynajmować na wszystkie okazje. Na stronie internetowej http://fotografujemy.net odnajdziecie na niego namiary.

Polecam, będziecie pod ogromnym wrażeniem i zachwytem jak zobaczycie własne fotografie.

Orolniki

Posty: 22

 
Hej, niesłychanie dobry fotograf jest z Zamościu, robił fotografie mojej kuzynce, taką sesję fotograficzną, fotografie są po prostu cudowne, cena była niesłychanie rozsądna z tego co mówiła aczkolwiek nie wiem ile dokładnie ją to kosztowało.

W Internecie znajdziecie więcej informacji na jego temat, pozdrawiam.

marcinmg

Posty: 22

 
Witam,
wiecie może jaki fotograf ślubny jest najlepszy w okolicach Zamościa? Zależy mi na tym aby był niesłychanie dobry bowiem mam cel go wynająć na mój wesele. Mamy wszystko dopięte na ostatni guzik, został nam jedynie wybór fotografa i zależy nam aby był niesłychanie dobry natomiast jednocześnie aby posiadał niesłychanie korzystne ceny za swoje usługi. Liczę niesłychanie na waszą pomoc i doradztwo w tejże sprawie.
Będę niesłychanie wdzięczny za informacje, czekam z niecierpliwością.

Damianek34

Posty: 35

 
Witam,
poszukuje również fotografa na wesele i podobnie jak pan wyżej nie mam pojęcia którego mam wybrać gdyż nigdy nie korzystałem z takich usług. Polećcie mi dobrego i doświadczonego fotografa, takiego, który nie zrobi lipy.

Z góry dziękuję za informacje i czekam z niecierpliwością.

Fajaaa

Posty: 35