zdjęcia ślubne zielona góra, szukam !

zdjęcia ślubne zielona góra, szukam !

Witam serdecznie. Czy panuje spora konkurencja, jeśli chodzi o fotografię ślubną w Zielonej Górze?

david011

Posty: 2

 
Musicie zwrócić uwagę między innymi na fakt, jak duże doświadczenie posiada fachowiec, którego specjalność stanowi wideofilmowanie w Zielonej Górze. To podstawa.

Sewerynus

Posty: 10

 
Szereg kryteriów wziąłem pod uwagę, gdy wybierałem fotografa ślubnego w Zielonej Górze. Myślę, że rozwaga podczas podejmowania decyzji wpłynęła na 100% satysfakcji :-)

messi32

Posty: 10

 
Wychodzę z założenia, że to bezdyskusyjnie najlepszy fotograf w Zielonej Górze: http://kr-foto.pl. Dwukrotnie korzystałem z jego usług i nie zawiodłem się. Podobną opinię na jego temat mają także moi znajomi. Myślę, że nie zawiedziecie się na jakości jego usług :-)

wiesław11

Posty: 4

 
Po lekturze Waszych wypowiedzi mam zdecydowanie szerszy pogląd na sprawę, a mianowicie wybór fachowca, który wykona dla nas zdjęcia ślubne w Zielonej Górze. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować.

Penio

Posty: 10

 
Wcześniej nie miałem do czynienia z żadnym fotografem w Zielonej Górze. Niedawno postanowiłem skontaktować się z kilkoma przedstawicielami tej profesji. Każdy zaprezentował swoje portfolio i ofertę cenową. Zasugeruję się jeszcze Waszymi opiniami...

blues

Posty: 5

 
W moim wypadku fotografie ślubne w Zielonej Górze wykonywał dla nas znajomy. Stanął on na wysokości zadania, aczkolwiek przede wszystkim ze względu na fakt, iż posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje rzeczywiście solidnym sprzętem.

Cziczin

Posty: 15