fotografia żeglarska, warto ?

fotografia żeglarska, warto ?

Hejka. W jaki sposób powinienem szukać fotografii żeglarskich? Podzielcie się doświadczeniem :)

olikt56

Posty: 6

 
Nie szukałem nigdy fotografii żeglarskiej, aczkolwiek mogę ruszyć w tym kierunku, albowiem widzę, iż Wasze zainteresowanie tematem jest faktycznie olbrzymie.

eplaya

Posty: 21

 
Wykonywałem w przeszłości fotografie żeglarskie, więc mogę powiedzieć, iż mam pewne doświadczenie w tym zakresie. Szczerze to dosyć dawno odszedłem od tego tematu :-)

Oct714

Posty: 11

 
Ogólnie rzecz biorąc interesowały mnie zdjęcia z The Tall Ships Races Gdynia 2009. Udało mi się trafić na godny zarekomendowania bank zdjęć, który mogę polecić w prywatnej wiadomości, aby nie uprawiać na forum kryptoreklamy. Pozdrawiam.

asdrian301182

Posty: 20

 
Pomyślałem, że fajnie byłoby poznać interesujące banki zdjęć, w których obrębie dostępna jest fotografia żeglarska. Dzięki Waszym poradom dokonałem wyboru :-)

Klara323

Posty: 17

 
Fotografię żeglarską z The Tall Ships Races Gdynia 2009 znajdziecie przede wszystkim tutaj:
http://www.stockpressphoto.eu. Zweryfikujcie jakość zdjęć w tym banku :-)

Klasowe34

Posty: 2

 
NIedawno znajomy podsunął mi link do banku fotografii, w jakim odnalazłem rzeczywiście dużo fotografii żeglarskich. Myślę, iż ich jakość byłaby w stanie sprostać nawet najbardziej wymagających klientów, aczkolwiek to powinniście ocenić jednakże sami. Pozdrawiam.

mamuśka

Posty: 10

 
NIedawno znajomy podsunął mi link do banku zdjęć, w którym znalazłem naprawdę sporo fotografii żeglarskich. Myślę, że ich jakość byłaby w stanie sprostać nawet najbardziej wymagających klientów, aczkolwiek to powinniście ocenić jednak sami. Pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 13