Tanie zdjęcia

Tanie zdjęcia

Kto robi w mieście dobre zdjęcia ślubne? Chodzi mi głównie o sesje plenerową, bo nie wiem czy się zdecydujemy na reportaż. Pozdrawiamy – Kasia i Robert!

874509

Posty: 17

 
Noo mam ten sam problem.

Szukam z narzeczoną dobrego fotografa na nasz ślub:)) Jeszcze trochę czasu nam zostało bo mamy termin na wrzesień, ale mimo wszystko już coraz trudniej znaleźć kogoś, kto miał wtedy wolny weekend...

FOTOhihi

Posty: 32

 
Nasz fotograf spisał się całkiem nieźle, ale on chyba nawet nie ma swojej stronki...Zrobił nam jakieś tysiąc zdjęć z samego foto reportażu, a był z nami już od przygotowań do samego rana.

ltomzik

Posty: 35

 
Wczoraj przeglądałem album ślubny swojej siostry i zdjęcia naprawdę wyszły im bombowo. Nie wiem dokładnie jak ta firma się nazywała, która im fotki cykała, ale się dowiem. W każdym razie była to para facet i kobieta, a skasowali lekko ponad dwa tysiączki.

koraasek

Posty: 25

 
Nie jest źle, dobrego fotografa znajdziesz bez kłopotu. Każdy ma praktycznie swoją stronkę www, tam można sobie sprawdzić portfolio i jak zdjęcia Ci pasują pod względem stylu i jakości to rezerwujesz wolny termin.

Proste ;)

Damulk555

Posty: 19

 
Heh, moi znajomi opowiadali, że na swoje zdjęcia z wesela czekają już pół roku i dostać nie mogą:P Także różnie można trafić. U nas była pani Ewa z firmy http://www.ewastachowiak.pl.

Polecamy ją z żonką bez dwóch zdań. Największa zaleta – zdjęcia następnego dnia były już dla nas dostępne :)

Sklepiczek23

Posty: 17

 
Dla mnie było ważne, żeby z fotografem można się było dogadać. Bo słyszałam o takich co to ani be, ani me ani kukuryku i trzeba za takim chodzić i wszystko pokazywać...

Mieliśmy na szczęście takiego gościa z polecenia i nie było żadnego problemu.

WimDer45

Posty: 25

 
Byłam dwa miesiące temu na weselu, gdzie fotograf mało nas nie taranował swoim aparatem. Był to tak męczący człowiek, zdjęcia wyszły wyjątkowo słabo, sztucznie, ludzie wszyscy spięci...dramat.

Nargil

Posty: 27

 
Noo ślub jeszcze przede mną, także jeszcze nie miałem potrzeby szukać jakiegoś fotografa...Ale słyszałem od znajomych, że jest duży rozrzut cenowy pomiędzy różnymi firmami. Jedni Cię skasują na 2 tysiące, a inni na 3 :P

NowePRO

Posty: 26