Dobry fotograf Tarnów

Dobry fotograf Tarnów

Jakie zdjęcia robi fotograf ślubny, jak się z nim ogólnie skontaktować i czy warto stawiać na fachowców z internetu?

eGoogle

Posty: 21

 
Według mnie warto stawiać tylko na fotografów z rzeczywistym doświadczeniem, w jakimś studiu. Ja akurat dostałam kontakt do pana Jakuba z fotogasek.pl. Super referencje, a większość albumów zobaczysz sobie na Facebooku, anonimowo :) Życzę powodzonka, mam nadzieję, że pomogłam :)

Bernatsti

Posty: 38

 
Jak fotograf ślubny prowadzi własną działalność to nigdy nie popełni błędu, bo on żyje przecież z pozytywnych referencji.

kwiat_r151

Posty: 30

 
Jak znajdziesz dobrego fotografa ślubnego to on później i na chrzcie będzie, itp. To zdecydowanie kontakt długoterminowy, a wiele osób o tym zapomina. Warto znaleźć od razu kogoś konkretnego.

Kremussi

Posty: 24

 
Miałam przyjemność współpracy z panem Jakubem ze strony fotogasek.pl. Podszedł do nas bardzo rzeczowo, ale też z poczuciem humoru. Czułam się zrelaksowana, a najlepszy był plener :D Zostawiam numer do niego 505 531 761. Jest też formularz kontaktowy na jego stronie :) Życzę miłego weseliska :)

kojot14

Posty: 23

 
Musicie wiedzieć, że trudno dzisiaj o bardzo dobrego fotografa. Wielu, tzw. specjalistów nie ma przeszkolenia w prawdziwych zakładach fotograficznych, ani żadnego wykształcenia. Ja niestety postawiłem na amatora i bardzo tego żałuję.

Orange444

Posty: 21