studio 156, opinie

studio 156, opinie

Podobno fotograf na Niepodległości jest całkiem okej. Mają dobry sprzęt i robią wysokiej jakości odbitki. Muszę znaleźć jakiś dobry zakład fotograficzny. Jak się orientujecie, dajcie znać. Z góry dziękuję.

WacDEC

Posty: 1

 
Polecam foto studio przy Polach Mokotowskich. Tam masz pewność co do jakości usług bez różnicy, którą wybierzesz. Wykonywałam tam już niejeden raz odbitki i to nie tylko cyfrowe. To zakład od lat na rynku. Ma renomę. Polecam.

Posty: 6

 
A foto studio 156? Słyszeliście coś o tym zakładzie fotograficznym? Mam troszkę tradycyjnych negatywów, a zależy mi też na retuszu. Nie wiem, do jakiego fotografa udać się z tymi zdjęciami. Wiadomo, że zależy mi na dobrej jakości, natomiast też cenie, która nie wyrwie mnie z butów. Jak coś wiecie, dajcie znać. Dziękuję.

beata77

Posty: 8

 
To muszę sprawdzić, bo zależy mi na sesji narzeczeńskiej :D To byłaby świetna pamiątka oprócz sesji ślubnej. Wiem jednak, że jak jest dobre foto studio, to zwykle jest stale zajęte :( Nie mają terminów. Może sprawdzę na tych Polach Mokotowskich, bo tu mają dość dobre opinie.

witek789

Posty: 7

 
Polecam fotografa na Polach Mokotowskich http://www.foto-studio158.pl. Mają naprawdę wyborny sprzęt. Wywołują fotografie niesłychanie wysokiej jakości. Poza tym niesłychanie szybko. Realizacja niemalże od ręki :)

Black_Riot

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o sesje zdjęciowe, to nie polecam pierwszego lepszego fotografa. Można się naciąć. Najlepiej dokładnie sprawdzić opinie i portfolio, żeby być pewnym. Gdzieś na Polach Mokotowskich podobno działa dobry fotograf.

nauczka5

Posty: 6

 
Na pewno zerknę na stronę i ofertę. Zależy mi na jakości, bowiem to dla mnie pamiątka, więc nie mogę udać się do pierwszego lepszego foto studia. Ślicznie dziękuję za pomoc. Może naprawdę uda się wywołać te negatywy.

Pamooko

Posty: 15

 
Ja szukam jakiegoś konkretnego foto studia najlepiej blisko Pól Mokotowskich, gdzie wykonują też zdjęcia na płótnie. Nie mam wygórowanych oczekiwań, ale wiem, że nie jest to tania usługa. Jak płacić, to chociaż nie powstydzić się takiego obrazu.

345_14

Posty: 14

 
Można się jeszcze zapoznać z opiniami na temat studio 156. Z własnego doświadczenia polecam, gdyż powodowałam u nich wiele zdjęć. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, albowiem to sprawdzony zakład foto.

legia55

Posty: 6

 
Zwróć spostrzeżenie, na którym sprzęcie pracują w foto studio. To niezmiernie ważna kwestia, jeżeli zależy ci na najwyższej jakości. Ja się zawiodłam. Teraz już wiem, iż nie warto w pierwszym lepszym punkcie.

andrew66

Posty: 2