Zdjęcia do dokumentów nowa huta, gdzie ?

Zdjęcia do dokumentów nowa huta, gdzie ?

Hej, piszcie co polecacie?

Chodzi mi o fotografie do dokumentów w nowej hucie. Dokładnie paszport, chcę by to jakoś wyglądało.

Z góry spore dzięki.

lalunia333

Posty: 5

 
Ja też od lat korzystam z kodak expres kraków. Nigdy się nie zawiodłam. Nigdy nie musiałam cierpieć z powodu niskiej jakości fotek, na których bardzo mi zależało, dlatego nie zmieniam i nie szukam nikogo innego.

alusia

Posty: 9

 
Wprost idealne zdjęcia można uzyskać w tym laboratorium fotograficznym z krakowa http://fotograf-m1.pl. Mucha nie siada. Nie można im nic zarzucić.

Polecam.

Miner-ooo

Posty: 21

 
Z reguły korzystam z kodak express kraków. Jest prędko i solidnie. Po drugie odpowiada mi przystępna cena, dlatego wszystkim serdecznie polecam tą usługę.

Marioleczka

Posty: 15

 
Widać, że pomału wszystko zaczyna się dobrze dziać. Wreszcie spasowałem sobie laboratorium fotograficzne w krakowie, które potrafi spełnić moje oczekiwania względem fotek. Jak nie ma porządnych maszyn, to nic nie zaradzi. Teraz rzetelnie i nowocześnie oznacza z świetnym sprzętem. Tutaj tak jest, dlatego warto korzystać z ich usług.

abardyt

Posty: 20

 
Nareszcie jestem zadowolona ze zdjęć do dokumentów. Robiłam w m1 w krakowie. Po prostu nie muszę się już wstydzić swojego znienawidzonego starego zdjęcia. I tak się winno to robić.

Hihi_WWW

Posty: 11