Fotografia portretowa szczecin, kogo polecicie

Fotografia portretowa szczecin, kogo polecicie

Chcę rozpocząć karierę modelki i zamierzam nawiązać w tym zakresie współpracę z rzetelnym fotografem, który wyciągnie ze mnie to coś. Najlepiej Szczecin i okolice.

Vez

Posty: 19

 
Zrobiłem na swoim ślubie ten błąd, że nie podpisałem z fotografem umowy, bo myślałem o obniżeniu kosztów. Zdjęcia wyszły fatalne, dlatego nie polecam.

skupicccc24

Posty: 36

 
Prowadzę mały pensjonat dla osób starszych, a fotograf Karol Kątnik wykonał mi wirtualną panoramę, którą wprowadziłem niedawno na stronę internetową. Przyznam, że jakość mnie pozytywne zaskoczyła. Tu witryna tego specjalisty www.fotograf-szczecin.net.

eGoogle

Posty: 21

 
Pamiętaj, żeby podpisać umowę o dzieło z fotografem i ustalić z nim konkretne warunki współpracy. Dobrze jest mieć też minimalne pojęcie o użytkowanym przez niego sprzęcie.

ciopix

Posty: 27

 
Jestem kierownikiem w salonie komórkowym i niedawno zmieniałem pracę. Super portret do życiorysu i na mojego bloga stanowiącego pomoc rekrutacyjną wykonał mi Karol Kątnik. Tutaj podaję link do jego stronki www.fotograf-szczecin.net.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Ja wszystko na Allegro sprzedaję dopiero po zrobieniu zdjęć asortymentu u profesjonalnego fotografa. Według mnie to znacznie przyśpiesza nawiązywanie współpracy.

Szkolaa24

Posty: 27

 
Wszystkie wymagania zapisz koniecznie w umowie, żeby później nie było żadnych rozczarowań. Moi znajomi wyrzucili cały pakiet zdjęć ze ślubu, bo źle wybrali fotografa. Tego ci na pewno nie życzę.

Anielkka

Posty: 23

 
Ostatnio w sieci pomagał mi się promować Karol Kątnik, fotograf ze Szczecina. Jego strona internetowa to www.fotograf-szczecin.net. Zamówiłem panoramę 360 mojej małej restauracji, portrety wszystkich pracowników i kilka zwykłych fotek wnętrza. Na Facebooku dostałem sporo pozytywnych komentarzy, dlatego z czystym sumieniem polecam.

Kruk

Posty: 23