Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca

Witam wszystkie mamy, które miały do czynienia z sesją zdjęciową typu ciążowego i mogą mi polecić kogoś, kto zajmie się tematem w odpowiedni, artystyczny sposób. Dziękuję z góry :)

Nwaah22

Posty: 17

 
Lepiej przejrzyj pełne portfolio przed nawiązaniem współpracy i proś o próbkę. Bez, tzw. chemii nie ma sensu podpisywać umowy.

Annaaa12

Posty: 24

 
Powinnaś zapytać o darmową wycenę sesji i ewentualnie stworzyć u siebie w domu właściwy plan. Niektórzy specjaliści mają własne pomieszczenia studyjne, idealnie skonfigurowane pod najmłodszych. Czasami warto na nie postawić.

Klaudi

Posty: 22

 
Polecam panią Ewę Kuczyńską (ewagraphy.com). Poznałam ją przez znajomą. Zrobiliśmy naprawdę fajną sesję. Pani Ewa ma super podejście do dzieci i stawia na naturalność. Skorzystałam z wydruku niektórych zdjęć na płótnie i rozdałam jako prezent w najbliższej rodzinie. Super pamiątka :)

vokalek

Posty: 34

 
Bierz koniecznie pod uwagę fotografów, którzy oferują obrobione zdjęcia w formacie cyfrowym. Wtedy będziesz mogła je wykorzystać dowolnie w późniejszym terminie. Czasami przydaje się wydruk, np. jako prezent, itp.

Damiano

Posty: 21

 
Warto zainwestować w zdjęcia ciążowe tutaj ewagraphy.com. Oglądałam długo bloga pani Ewy i w końcu podjęłam decyzję o współpracy. Jednym słowem strzał w dziesiątkę i super miły kontakt. Pani Ewa potrafi, co się rzadko zdarza wydobyć osobowość dzieciaczka :)

Damiano

Posty: 22

 
Z Ewą Kuczyńską proszę się skontaktować w sprawie zdjęć ciążowych, ewagraphy.com. Nie tylko zrobi fajne fotki, ale też je właściwie przygotuje. Korzystałam dwa razy podczas chrztu i później przed narodzinami dziecka. Pani Ewa ma bardzo artystyczne, reporterskie podejście.

Daniel.E

Posty: 18

 
Lepiej niech dziecko pozna fotografa przed sesją. U mnie maluszek wstydził się pana z aparatem, natomiast z panią nawiązał już dobry kontakt. Dużo zależy od pierwszego wrażenia. Tego nie da się raczej przeskoczyć.

Giker127

Posty: 30

 
Ja się wzorowałam na sesjach zagranicznych, sporo ujęć fajnych szukałam w sieci, a później z fotografem zrobiliśmy podobny plan. Dziecko musi uznać to za dobrą zabawę, żeby sesja się udała. Warto trochę rezerwy czasowej zaplanować, na nieprzewidziane okoliczności.

Pszemeg

Posty: 44

 
Lepiej oceń na czym ci zależy. O wiele lepiej wyglądają zdjęcia reporterskie, naturalne, nie robione masowo. Warto też podpisać umowę, żeby nie było żadnych nieporozumień, co do jakości.

icee

Posty: 21